Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokak szerint túl zárkózott...

Sokak szerint túl zárkózott vagyok, de egyszerűen annyit csalódtam az emberekbe, hogy belefáradtam az emberi kapcsolatokba pedig még csak 23 éves vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha délután kimegyek valamiért az utcára pl boltba egyszerűen rosszul vagyok az emberektől, a tömegtől.. Munka után is nem a városon keresztül megyek haza, hanem van egy elzárt földút, ami egyenesen házáig vezet. Emellett imádom a sötétet, miután lemegy a nap, este kiszoktam menni a tóhoz egyedül sétálgatni... Valaha megfogok tudni változni? Nagyon nagyon zárkózott vagyok....
2018. ápr. 30. 20:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Elzárt helyett elhagyatott*at akartam írni
2018. ápr. 30. 20:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ha neked így jó. En orulnek ha el tudnék lenni egyedül. Am meselhetnel még mert érdekel :)
2018. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elsősorban engedd el a megfelelési kényszert és hagyd magadnak, hogy olyan legyél, amilyen vagy.

Nem kell mindenkinek társaságinak és extrovertáltnak lennie.


Ha zavar a zárkózottságod, az más, akkor lehet tenni ellene, de ha neked így megfelel, akkor fölösleges magaddal szembemenned.

2018. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a költözés segített :)
2018. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21+/F vagyok , mintha magamról olvastam volna :) Én elfogadtam így magam és nekem így jó , ha neked is megfelel akkor nincsen baj , sokan vannak még így ;)
2018. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most mííívaan?
2018. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

vigyázz azért nehogy valaki kilessen és sötétben neked rontson


én félnék egyedül lófrálni éjjel

2018. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már 18 éves koromban így voltam és még mindig így vagyok és ez nem fog változni. :D
2018. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Téged valószinüleg az zavar hogy másokat zavar hogy zárkozott vagy.


De valószinüleg okkal lettél ilyen.

Gondolom párszor már csalódtál emberekben.


Sokan vannak akik zárkozottabbak mint az átlag.

Próbálj meg rájuk koncentrálni ne a többiekre.

2018. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!