Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A depressziós emberek miért...

A depressziós emberek miért olyan kedvesek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem inkább elutasítóak. Én is az voltam, amikor depressziós voltam.
2018. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Todboy ***** válasza:
92%
Nem tapasztaltam a kedvességet körükben, esetleg megértőbbek.
2018. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én depressziós vagyok, voltam is, de sosem lettem ettől kedves.
2018. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy kedvesség lenne. Inkább nem igazán érdekli őket. És a legegyszerűbb manapság egy kedves mosollyal és pár szóval lepattintani az embert.

Nem vagyok depressziós, de mikor nagyon fáradt vagyok én is csinálom. Egyszerűbb mint hallgatni a megállás nélküli dumát, és sértődés se lesz belőle.

2018. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A depressziós inkább elutasító vagy túlságosan beleegyező dolgokba, de nem "kedvesek". Van, amelyik nyugodt, van, amelyik agresszívebb.

Az állapotuktól függően gyógyszert, kezelést kapnak, ami meghatározza a viselkedésüket. Emiatt is tapasztalhatja egy kívülálló a "kedvességet".

2018. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én voltam depressziós, sokak szerint kedves, de ez nem a depresszióból fakadó dolog volt


ismerek más súlyos depressziósokat, őket kicsit sem nevezném kedvesnek sőt! nagyon durva miket tudnak művelni, én is jártam hasonló cipőben, de nagyon terhes számomra a társaságuk

2018. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
nice guy syndrome, nézz utána
2018. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!