Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a beképzelt,...

Mi a véleményetek a beképzelt, élősködő, válogató, haszonelvű szèp nőkről?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 23:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
6-os: Elég szomorú. Neked a kommunizmusban kellene élned. Te miattad tartanak itt az emberi kapcsolatok.
2018. jún. 10. 08:48
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Most nyolcadikán utalták a fizut, így a bombanős ismét beruházott minőségi alkoholba és el tudja tötlteni értékesen az idejét. Ez a valóságban azt jelenti, hogy lement a sarki közértbe és megtöltötte a kosarát stefivel a másik kezébe pedig fogott egy kannás bort. Ezután hazament átöltözött bulizáshoz (letolta a festékpöttyös nejlon rövidnacit, lrugta a lábáról a tangapapucsot és atlétára vetközött). Ezt követően kiordított anyucinak, hogy elmegy aludni, ma már ne zavarják és elkezdte a partizást. Lehuppant a szakadt fotelbe, bekapcsolta a tévét és megkereste az éjjel-nappal budapestet. Feltépte az egyis sört, de mielőtt belekortyolt volna, alapozásnak meghúzta a koccintóst. Ekkor jobb kezével benyúlt a gatyeszba és elkezdte keresni a kis katonát. Várta a pillanatot, amikor a tévében feltűnik az istennő, Alexa. Várakozásai beigazolódtak és a képernyőn ott volt az álomnő. Ekkor hevesen kezdte ingerelni a hugyfoltos fecskealsó tartalmát, de minden próbálkozás kudarcbe fulladt. Hősünk még próbálkozott egy ideig, de aztán be kellett látnia, hogy ami nem megy, az nem megy. A sikertelenséget nyugtázva elkezdte mantrázni: "ez is a nők hibája" és dlkezdte kivitelezni jól megérdemelt bosszúját. Kezébe vette a telefont és elkezdett a gyakorira a nőket mocskoló kérdéseket és válaszokat írkálni.

Mikor elkészültek a kérdések elmosolyodott és boldogan aludt el, mert:

"Most jól megmutattam nekik..."

2018. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom visszautasitott egy csinos no, de ha egy szamodra nem tul vonzo csaj akarna toled valamit, azt elhajtanad a p*csaba :D :D
2018. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Itt az a baj hogy a szép nől ott vannak ahol a pénz van. A szèp férfiknél ez nincs így. A nemek közötti különbségek irreálisak.
2018. jún. 10. 10:56
 15/19 anonim ***** válasza:
1× fordul a kocka.
2018. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szép nő vagyok (nem bombanő kinézetű, nem hordok olyan ruhákat, nem festem a hajam, az arcom se nagyon, és nem is szolizok, csak simán jó géneket örököltem), plusz okos is, úgyhogy jó végzettségem van és sok pénzt tudok keresni vele, ergo válogathatnék a pasik közt, mert még az sem jelent megkötést, hogy mindenképp kell, hogy pénze legyen, mert nyugodtan el tudnék tartani még egy-két embert.

De nem teszem, mert nincs igényem arra, hogy legyen mellettem egy társ. Szóval a szép arcom és a jó testem megtartom magamnak, jelenleg se gazdag, se szegény férfié nem vagyok.

Engem mennyire gyűlölhetsz, te jó Isten :D

2018. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia Utolsó! Szintén Zenész.


Egyébként meg a csúnya nők ugyanúgy fel lehetnének háborodva azért, mert a gazdag pasik rájuk sem néznek.

Sajnos ez van, a férfiaknak a pénzük az elsőszámú értékmérőjük, a nőnek a szépségük. Persze sok egyéb tényező van, ami ezeket felülírhatja, de ne legyünk naivak ezek az elsőszámú szempontok.

Egyébként ti pasik meg jobban is megnézhetnétek azokat a "szép" nőket, egy csomó nem is olyan szép, ha lekerül a műszempilla, festett szemöldök, műhaj, műköröm. Lehet nem is beképzeltek, tudják, hogy valójában rondák, de így a pasijuk képzeli be, hogy szép nője van.

2018. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A 16 -osnèl valami nem stimmel hogy nem akar magának társat. Mesterséges álomvilágban él. Azért. Nem felel meg neki senki. Ha itt lene c ronaldo egyből rákattanna. Fene a valagát.
2018. jún. 10. 19:34
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát ... az létezik, amire van igény. Szerinted a gazdag férfiak nem tudják, hogy mért van pont velük az a nő.


Ugyan így férfiakból is van olyan, aki el megy egy 10 napos nyaralásra idősebb gazdag nőkkel vagy akár hosszabb távú kapcsolatba is bele mennek.


Ezeknék mindekét félnek egyértelmű, hogy miről van szó.


Ott furcsa, amikor Bözsi elhagyja Lacit Pistáért, mert a Pista vett magának egy új pannónia traktort és szeretne a falu szépe lenni. Igen, őket elítélem (persze sarkítok), de azokat a szituációkat, ahol mindkét fél tisztában van vele egyátalán nem tartom rossznak.

2018. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!