Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha ilyenkor...

Mit csináljak ha ilyenkor nyáron nem tudom jól érezni magam?

Figyelt kérdés

Hát hol is kezdjem,ugye a meleg,de hát az szinte mindenkinek zavaró tényező. De ez még a kisebb,mert ha csukva tartok mindent okés idő van és szúnyog sincs,de ha már itthon vannak akkor tiszta káosz az egész.. Vissza a zavaró dolgokhoz,csomószor viszketet össze-vissza,hol csipés miatt hol csak úgy random és hiába fürdök normálisan,semmi nem hat.Nem szeretek rövidbe se lenni mert akkor az egész lábam is egy időzített bomba és bármikot elkezdhet megállíthatatlanul viszketni..De ez jellemző bármelyik testrészemre. Pedig semmi bőrproblémám nincs. Na meg a repkedő sz..roktól is legszívesebben megvédeném magam de akkor megsülnék ugye. Ha már itt tartok,ezek zavarnak a legjobban,ha már 2-3 is van a szobában kikerülök a kényelmes,nyugalmi állapotomból és inkább az ágyba és egyúttal az alvásba menekülök ha sokadjára se sikerül elkapni őket..Mindig jönnek a monitor elé meg a pofámba a szemetek. Pedig szeretek éjszaka zenézni és közbe nézni valamit de az előző 2 dolog miatt teljesen elmegy a kedvem. Ez amúgy is jellemző, hogy mikor van szabadidőm annyi mindent szeretnék csinálni de nincs hozzájuk kedvem és a nap végére olyan erzésem van,hogy megint egy elpocsékolt nap.

Aztám még a sarkakban is a kosz meg a pókok.. Holnapra tervezek már 1 takarítást de vannak olyan szűk helyek ahol fogalmam sincs hogy takarítom el a sok pókhálót,koszt. Szóval nagyon nem érzem jól magam a saját házamban és bőrömben,de csak nyáron van ez. Irigylem azokat akiket ezek nem zavarnak és vígan elvannak ilyenkor is


2018. jún. 11. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos maximum annyi javaslatom van, hogy tetess fel szúnyoghálót. De nagyon átérzem a gondodat, én is ugyanígy vagyok minden nyáron és utálom, de nem tudok mit csinálni. :/
2018. jún. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szúnyoghálózok be mindent,ablakon van de az ajtóra azért már nem rakok :D Hogyha kedves apukám ha valamiért bejön és becsukná maga után az ajtót nem lenne ezzel baj de hiába mondtam el neki 1000-szer. De ha nincs is szúnyog akkor is az van,hogy nem érzem jól magam a bőrömben,meg más évszakokban nem szokott a szoba egy állatkert lenni,csak most van tele pókkal. Pénteken pórszívóztam és tiszta kosz megint minden
2018. jún. 11. 00:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Utálom, hogy meleg van, mert úgy izzadok, mint egy ló...kb. két naponta kell hajat mosnom, holott alapból heti egy vagy max. kettő is elegendő. A bőrömnek sem tesz jót, viszket mindenem és vannak bőrhibáim is. Hófehér a bőröm, nem is barnultam még le soha és konkrétan világítok az utcán... A nyári ruhákat sem szeretem, egyszerűen nem érzem bennük jól magam, legszívesebben ilyen őszi-téli cuccokban járnék egész évben. Napközben nem szeretek kimenni, de este mikor picit lehül a levegő, akkor meg már jönnek a szúnyogok.... imádnak, össze-vissza csipkednek és a csípések bedagadnak, kivörösödnek és fájnak. Szóval, ha tehetem, akkor inkább nem is megyek ki a lakásból, pedig csomó mindent lehetne csinálni pl. kirándulni, strandolni, napozni stb., de egyszerűen nem bírok ilyenkor kint lenni a szabad levegőn.
2018. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én raid szunyogirtót használok, a párologtatóst. még nyitott ablaknál sincsenek szunyogok, elkergeti őket.
2018. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért utálom mert sokáig van világos. Amúgy vegyél légy papírt. Hátha
2018. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!