Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma nagyobb a nők igényei mint...

Ma nagyobb a nők igényei mint mondjuk 10-15 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
Nehezebb becsajozni manapság?
2018. jún. 11. 19:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Egy csomó ismerősöm, aki régebben lazán csajozott, most panaszkodik, hogy nem megy már úgy a dolog. Az olyan ismerőseim, akik átlagos vagy átlag alatti srácok, régen azért találtak barátnőt, most többségük évek óta nem.
2018. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
18%
Ha sok a zseton nem lesz gond haver, jonnek majd mint legy a szarra
2018. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogalmaznék hogy működő és komoly kapcsolatot találni nehezebb.
2018. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Igen is, meg nem is.

Régebben jobban ki volt szolgáltatva egymásnak a férfi és a nő is.

Sok rossz kapcsolatban maradtak benne.

Ma már könnyebb egyedül is boldogulni.

Viszont kalandot találni szerintem most könnyebb.

2018. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

Igen, mindenkitől ezt hallom.

A többség a pénzre megy.

De a gazdag pasiknak meg normális lányt nem könnyű találni. Pénzért a többség az anyját eladná.

2018. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem, azonban meglepően sok jóképű haveromnak vagy sosem volt, vagy legfeljebb egy tinédzserkori barátnője volt eddig úgy, hogy már a húszas éveikben járnak. Azt figyeltem meg, hogy a mai fiatalok egyszerűen képtelenek kommunikálni, nem tudják, hogyan kell elcsábítani egy nőt, mivel az interneten nőttek fel, így nem alakult ki bennük megfelelő szociális érzék, hiába csetelnek egész nap, az nem ugyanaz. Én velük ellentétben különösen jól sem nézek ki, gazdag sem vagyok, azonban sosem volt problémám az ismerkedéssel, mivel van egy férfias kiállásom, és tudom, hogyan kell megszólítani egy nőt.
2018. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

#6: Elég abszurd, hogy az egészet leredukálod annyira, hogy ezek a srácok nem jól kommunikálnak. Az elméleted szerint a tajparaszt srácoknak nem lenne barátnőjük, mégis van, ha ehhez jó külső párosul.

Nálad a férfias kiállás mit takar? Hogy szólítasz meg egy nőt?

2018. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Fordítsuk meg csak egyetlen egyszer ezt a végtelen nőszidást: lehet, hogy nem a nők igényei nagyobbak (egyáltalán nem kell hogy egyszerre legyen 3 sportkocsid, kockahasad, 24 diplomád) hanem csak ti tudtok kevesebbet nyújtani...
2018. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

#7: Nem, a feltevésem szerint a bunkó férfiak is könnyen tudnak felszedni bizonyos nőket, mivel a domináns, agresszív karakterjegyek evolúciós okok miatt imponálnak a nőknek.

Azt takarja magában, hogy határozottan, céltudatosan közelítek meg egy nőt, nem pedig félénken. Én irányítom a beszélgetést, és adom tudtára egyértelműen, hogy vonzónak találom, és a személyiségétől függően megérzem, hogy milyen jellegű bókokat értékelne.

2018. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

#8: Az, hogy egyesek szerint a nők igényei magasabbak, mégis mi a szidás?

Elmondanád, hogy szerinted miben tudunk kevesebbet nyújtani? (Személy szerint mondjuk van barátnőm és nem voltam még fél évnél tovább egyedülálló 15 éves korom óta.)


#9: Ha egy rosszul kinéző srác csinálja ezt, rendszeresen megkapja, hogy mit képzel magáról és nagyképű. Ha jól kinéző srác csinálja, akkor ritkán van ilyen. Szóval ez alapján megint ott vagyunk, hogy az igények külső terén vannak magasabban...

2018. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!