Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ismerőseid között, aki...

Van ismerőseid között, aki nagyobb összeget nyert a lottón? Mondjuk 5-ös lottón 4 vagy 5 találat,6-os lottón 5 vagy 6 találat, stb?

Figyelt kérdés

Nem vagyok arra kíváncsi, hogy milyen rokon vagy ismerős és arra sem, hogy mennyit nyert, csak szeretnék pozitív élményekről hallani lottó nyeremények ügyében! :-)


Nagyon köszi!



2016. júl. 14. 13:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

... és el is kezdem a sort, hogy ösztönözzelek benneteket! :-) Egy ismerősömnek az 5-ös lottón 4 találata volt - igaz, sok éve, talán 15! :-)


Írjatok!

2016. júl. 14. 13:47
 2/13 anonim ***** válasza:
6-os lottón 5 találat, de ez sem tegnap volt, hanem jó pár éve.
2016. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi! És gratulálok! Azóta is lottózol? :-)
2016. júl. 14. 13:52
 4/13 anonim ***** válasza:

Nagymamám mesélte, hogy régen még fiatal korában egyetlen egyszer lottózott, és egyből 4-ese volt az 5-ös lottón, míg a papám évekig csinálta és sose volt csak 2-ese.

Mivel nem álltak jól anyagilag amúgy sem, ezért hamar elment azzal, hogy a hiányzó szükséges dolgokat megvették. Szóval luxusra nem futotta belőle.


Apukám szintén évek óta lottózik, de 1000-2000 Ft-nál többet sosem nyert. Anyukám viszont egyszer totózott és egyetlen találat kellett volna a nagy nyereményhez, pedig nem érdekelte a foci soha.

2016. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
A szüleim még házasságuk elején nyertek egy nagyobb összeget lottón, amiből akkor tudtak venni egy szekrénysort. Nem tudom, hányas találat volt, meg hogy akkor ez mekkora összeg volt nagyjából 30 éve, de jól jött nekik. Apám azóta is lottózik rendületlenül, de csak kisebb nyereményei vannak.
2016. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#2-vagyok. Nem lottóztam azóta. Köszi, amúgy.
2016. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm az eddigieket!!! :-)


Remélem, lesznek még inspiráló történeketek!

2016. júl. 14. 14:10
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem ismerősöm de egy közeli településen lakó cigány assszony kétszer elvitte a főnyereményt, az egyik a 6-os lottó volt és talán azzal 600 valahány milliót nyert a családocska...(Y) ( Ez nem volt bent a tvbe mint a hasonló összeget nyert ex-alkesz ex-hajléktalan)
2016. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom igaz e ténylegesen, de nagyon sokan mondták.
2016. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Húúú! Kétszer is! Leesett az állam!


Azt jó hallani (olvasni), hogy egy ember életében kétszer is képes megnyerni a főnyereményt, dacolva az "esélyekkel"!


Köszi, hogy megírtad!!!

2016. júl. 14. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!