Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma nagyobb a nők igényei mint...

Ma nagyobb a nők igényei mint mondjuk 10-15 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
Nehezebb becsajozni manapság?
2018. jún. 11. 19:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Ma nagyobbak lehetnek az igényeink, nem kell az első pasival beérni, most már ők is igényesebbek.
2018. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#10 Úgy, hogy a nő mindig gonosz, mert nem ad esélyt. Ez az elsőszámú főbűn, márpedig minden nap feldobja valaki ezt a labdát, hogy aztán a sok élettelen el tudjon alaposan nyammogni azon, hogy "ezeknek ma már semmi sem jó".

És természetesen elmondom, miben nyújtotok kevesebbet: a személyiségeteket felváltották a könnyek az önérzet, és a követelőzés...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

Itt egy kis bizonyíték arra, hogy a gyksok nagy átlagának még barátai sincsenek, de hallasz véget nem érő nyígást amiatt, mert barátilag nem kellenek senkinek? Nem, hiszen nyilvánvaló, hogy ilyen kontextusban teljesen értelmetlen hőbörögni. Ha nem találják vonzónak a személyiségüket, akkor ez van, bele kell törődni. Nincs olyan kérdések, hogy "Hmmmmmmm észrevettétek, hogy egyre nehezebb barátot szerezni??? Vajon miért lehet ez??¿? Hmm"

Na de bezzeg ha a csajozásról van szó, akkor miazhogy a nők nem néznek feléjük? Az összes nő felszínes, nagyigényű senkiházi, mert nem hajlandó nagyítóval keresni bennük az értéket.


Nem úgy néztek a párkapcsolatra, mint egy emberi kapcsolatra, hanem úgy, mint egy alanyi jogra, ami meglátszik rajtatok.

2018. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

#12: Ez a kérdés nem is arról szól, hogy ad vagy sem a nő esélyt. Unalmas, hogy egy csomó kérdésre egyesek lazán ráhúzzák a nők szidását és nőgyűlöletet, amikor arról szó sincs.

Arról miért nem beszélsz, hogy naponta hasonló előítéletes szövegeket nyomnak a nők, mint amit most írtál? Naponta jön a szöveg, hogy ha egy férfi nem isteníti a nőket, hogy ő szűz és lúzer. Te is írod, hogy "élettelenek nyammognak". Van életem, van barátnőm, ettől függetlenül még látom, hogy a környezetemben teljesen átlagos csajok is sorban sírnak, hogy a tinderen talált helyes és izmos srác miért csak megdugta őket, pedig nekik ő járna komoly kapcsolatra... 100 kilós lányoktól azért ezt vicc hallani. És ezek után ne mondjam, hogy egyre több nőnek szállt el az igénye?

Szokjatok már le az érzelmi alapú, a válaszoló személyét támadó, mindenféle logikát és érvet mellőző válaszokról, mert az égvilágon semmi értelmük nincs.


Az külön vicces, hogy a párkapcsolatok kategóriát másoltad be és arról beszélsz, hogy nem találnak barátot... Hahó, ha a barátsággal kapcsolatos kérdéseket keresel, akkor az Emberek/BARÁTOK, BARÁTSÁG kategóriát böngészd.


"És természetesen elmondom, miben nyújtotok kevesebbet: a személyiségeteket felváltották a könnyek az önérzet, és a követelőzés..."

A személyiségem a környezetem nagy része imádja. Imádják, hogy őszinte vagyok és egyenes. Az önérzet minden korban és minden nemnél alapvető volt. A könnyek wtf? Most akkor egy férfi nem sírhat? :D A követelőzés pedig szintén mindkét nemre jellemző.


A "nyígni" szöveget pedig igazán abbahagyhatnád. A társkeresés kategóriában rendszeresen arról szólnak a válaszaid, hogy minden férfi "nyíg", aztán odavágsz pár férfialázó választ. Utána meg minden normális hozzászólást ignorálsz, a neked szánt dolgokra nem reagálsz, csak nyomod tovább a megkeseredett beszólásaid.


Unalmas.

2018. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#10:

"Ha egy rosszul kinéző srác csinálja ezt, rendszeresen megkapja, hogy mit képzel magáról és nagyképű."

Egy egy túlságosan felszínes kijelentés. Egy tipikus, visszataszító, önsajnáltató lúzertől nevetségesen néz ki, ha macsóskodni próbál, azonban egy valódi kemény legény könnyebben szerez magának nőt annak ellenére, hogy nincs megnyerő arca, van akit például kifejezetten vonzanak sérülések nyomai, szintén evolúciós okokból. Ez egy nagyon árnyalt kérdés, rengeteg dologtól függ, hogy mitől lesz valaki vonzó egy nő számára, és a külső messze nem a legfontosabb párválasztásnál. Egy ostoba plázacica természetesen a legfelszínesebb módon válogat, azonban egy olyan nő, akit megéri megismerni, azt belső értékekkel kell megnyerni.

2018. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14: Mivel a világ nagy átlagban felszínes, így természetesen felszínes kijelentés. Ez nem von le az igazságtartalmából.
2018. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15:

Sajnos pedig de, teljesen érvényét veszti a kijelentésed, mivel nem veszed figyelembe az egyének karakterisztikáját. Kényelmes általánosítani, azonban nőkből és férfiakból is létezik sokféle, még eltérőbb igényekkel, és ha az ember tesz is érte, akkor könnyen találhat partnert. Nem biztos, hogy olyat, akivel sokáig együtt lesz, mivel ez egy hosszú folyamat, amíg megismerjük saját magunkat, hogy el tudjuk dönteni, hogy mire van valójában szükségünk. Ha pedig túl nagyok az embernek az elvárásai, és nem hajlandó kompromisszumot kötni, akkor örökre csak egy helyben fog toporogni magányosan.

2018. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#16: Nem mondom azt, hogy minden nő és férfi felszínes, de ha tetszik, ha nem, az erős többségnél a külső rengeteget nyom a dologba. Ha nem így lenne, akkor naponta látnék bűn ronda embereket gyönyörű emberekkel, ez mégsem történik meg.

Egy valódi kemény legény nem néz ki rosszul. Nem láttam még olyat, hogy egy ronda, vékony, alacsony srácot bárki keménynek talált volna, de láttam már elég nagy önbizalommal rendelkező ilyen srácokat. Nem mentek vele semmire társkeresés során.

2018. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17:

Nagyon végletekben fejezed ki magad. Bűn ronda embereknek sosem volt könnyű kiváltságok nélkül, ráadásul az a csoport irreleváns is a kérdés szempontból, mivel a visszataszító emberek sosem voltak kívánatosak a nők szemében, kivéve, akinek ez a perverziója. Azonban nap mint nap látok ránézésre egymással össze nem illő embereket az utcán, ráadásul én is ilyen vagyok, a barátnőm gyönyörű, én pedig messze nem vagyok egy modellalkat, azonban nem vagyok torzszülött sem. És pont ez a lényeg, hogy kiemelkedő külső nélkül is könnyű ismerkedni a megfelelő belső értékekkel, azonban ezért tenni is kell, nem pedig csak sajnáltatnia magát az embernek, mivel a nők megvetik azokat, akik ilyen gyengék.

A válaszod második felét is lefedtem az első mondatomban, nincs értelme ocsmány embereket felhozni példának, mert triviális, hogy nekik nincs könnyű dolguk.

2018. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#13 "Naponta jön a szöveg, hogy ha egy férfi nem isteníti a nőket, hogy ő szűz és lúzer."

Szerintem az ég világon senki sem vár istenítést, csak azt, hogy maradjon már abba a soha véget nem érő b.a.szogatás.


A 100 kilós lányok sírnak mert nem kellenek az izmos pasiknak? Hol? Ha ez tényleg olyan elterjedt jelenség lenne akkor ezerszámra lennének kint az ilyen kérdések, de mindig az ellenkezője van.. "Csúnya/dagadt férfiként esélyem sincs szép barátnőre, ugye? :(" - erre van példa hetente négyszer, ennek a dagadt nős változatára meg hányszor? Kéthavonta egyszer?


Az érzelmességgel meg inkább ne érvelj, mert ti sem vagytok olyan logikusak és racionálisak, mint amilyennek hiszitek magatokat, csak annyi a különbség, hogy ti meg vagytok győződve róla, hogy az érzelmeitek tények. Nem azok.


"A személyiségem a környezetem nagy része imádja. Imádják, hogy őszinte vagyok és egyenes."

Na most összezavartad a kis női agyamat. Nem azt írtad, hogy van barátnőd? Ebben az esetben pont, hogy te vagy rá a példa, hogy egy jó személyiséggel be lehet vonzani egy nőt. Az én állításomat igazoltad...


Továbbá nagyon megtisztelő, és kicsit sem ijesztő, hogy így megjegyezted a százalékomat, és a válaszaimat (én magam kb csak 2 embert ismerek fel erről az oldalról, és azoknak is kint van a nevük) de majd akkor hagyom abba a nyígás miatti panaszkodást, ha ti abbahagyjátok a nyígást.


"Az külön vicces, hogy a párkapcsolatok kategóriát másoltad be és arról beszélsz, hogy nem találnak barátot... Hahó, ha a barátsággal kapcsolatos kérdéseket keresel, akkor az Emberek/BARÁTOK, BARÁTSÁG kategóriát böngészd."

Abszolút nem látom, hogy miért kéne az emberek kategóriából bemásolnom barátos kérdést, mikor pont arra próbáltam rávilágítani, hogy a felnőtt párkapcsolatokba íróknak nincsenek barátaik.........

??


Amúgy miért gondoljátok, hogy a felszínességen egyáltalán jogos lenne vitatkozni?

Nem látjátok, milyen nevetséges hogy amiatt veritek az asztalt, hogy számotokra ismeretlenek mi alapján engednek be embereket az életükbe?

Erről mindig beugrik, amikor egy időben a feministák egy részének eszébe jutott, hogy elkezdjenek hőbörögni azon, hogy a férfiak nem randiznak a ronda/kövér nőkkel, és ez mekkora elnyomás, aztán kampányokat is csináltak, hogy a ronda nők értékét reklámozzák, és nyíltan fityiszt mutattak a felszínes férfiaknak.

És az is ugyanilyen k.u.rva nagy baromság volt, mint amit ti lenyomtok napi szinten. Ironikus módon ha elkezdtek dühöngeni mások döntései miatt, akkor ti tűntök gyerekesnek és ostobának, nem pedig az, akit gonosznak gondoltok.


Ha nem kelletek kapcsolatra egy nőnek sem, akkor nem kelletek. Ez van, a népszerű elképzeléssel ellentétben ez abszolút nem a világ vége, és kapcsolat nélkül is lehet teljes életet élni. Esetleg megpróbálhattok javítani a személyiségeteken, vagy ne adj' isten a külsőtökön. Az viszont nem opció, hogy falkába gyűltök az interneten Niagara vízesést sírni azért, mert mások úgy döntöttek, nem akartak veletek lenni.

2018. jún. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nőként annyit tudok erre mondani, hogy légy magabiztos. Ha nincs egy bizonyos kiállásod, nehéz lesz felszedni bárkit is. Nálam kevés százalékban számított a külső. A normálisabb lányok a vicces fiúkba szeretnek bele, szóval a humorérzék is egy fontos dolog. Ne nyomulj, viszont éreztesd, hogyha vonzónak találod a csajt, máskülönben ha te is tetszel neki, elveszti a reményt, hogy ebből az egészből még lehet valami.
2018. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!