Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véletlenül "elloptam" egy csokit?

Véletlenül "elloptam" egy csokit?

Figyelt kérdés
Van egy félig önkiszolgáló bolt ahova minden nap járok, ismernek már. Tegnap bepakolásztam a kosaramba míg állt a sor, majd a pulthoz érve kipakoltam mindent a pultra amit összegyűjtögettem. Otthon vettem észre, hogy egy csoki ott van a kosár alján, és egyből beugrott, hogy azt nem raktam ki, mert én sem vettem észre (elfelejtettem hogy bedobtam) , meg az eladó sem látta meg. Ha ma vissza megyek, hogy szóljak, és kifizessem, megfognak még bízni bennem? Nem ciki?
2018. jún. 12. 08:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Ne csinálj semmit. Megesik az ilyen, de azért magunkat fölnyomni nem kell.
2018. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak külön azért nem mentem volna be, de ma voltam. Akkor az adott pillanatra bíztam magam, hogy akkor hogyan érzem, és kibukott belőlem automatikusan, hogy szóltam. Nagyon jó néven vette és megköszönte kétszer is. Nekem így végül jobb érzés. Köszönöm mindenkinek.
2018. jún. 12. 10:41
 13/13 anonim ***** válasza:
71%
En kesobb vettem volna egy ugyanolyan csokit, amit ottfelejtettem volna. :D
2018. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!