Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó személyiség tesztet tudtok,...

Jó személyiség tesztet tudtok, amiből kiderűl hány% ban vagy introvertrál, vagy extro?

Figyelt kérdés
Tudom a google, de nektek melyik találta el legjobban a személyiségeteket?
2018. jún. 12. 09:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki ebbe is belekötne,igen lemaradt a t betű.

Introvertrált.


Én annak érzem magam, de van bennem kis extro is...

2018. jún. 12. 09:57
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
És ennek mi értelme, hogy százalékokban megmutatja, hogy ilyen meg olyan vagy. Változtat ez az életeden? Amúgy is két darab szám mit segít? Kétlem, hogy önismereti haszna lenne.
2018. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ne azzal törődj,légysz….

A kérdésre válasz esetleg???

2018. jún. 12. 10:07
 4/12 anonim ***** válasza:
2018. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tölts ki egy részetesebb MBTI tesztet, abban ez is benne van.
2018. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4: 16personos jobb, mert ott tudsz súlyozottan válaszolni. (Remélem számít a tesztben és nem csak egy fancy feature) :)


Én már jó pár éve ismerem az oldalt és alkalomadtán ki szoktam tölteni pár havonta. Nálam az NFP az totál állandó szinte %-ra is, de az intro az utóbbi években egyre jobban csökkent az extro felé. Már csak pár százalék választ el az ENFP-től. x) (Jajj, anno 80% felett voltam)


Köszönhető a tudatos lépjünk ki a komfort-zónánkból önfejlesztő törekvéseimnek. :)

2018. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 Igen, szerintem is jobb, de van még néhány hasonló teszt is, érdemes több helyen megcsinálni.


Érdekes amit írsz. Miért akarsz I-ből E lenni? Szerintem, ha a komfortzónánkból gyakorta lépünk is ki, az alapvető személyiségünk nem változik, maximum bizonyos helyzetekben másképp reagálunk. (#4)

2018. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt most így nyilvánosan nem szeretném kifejteni, ha nem haragszol. Ez egy folyamat volt/éppen zajlik amit nem bánok abszolút! (tetszik a dolog) :)
2018. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom,azt hiszem regebben mar megcsinaltam ezeket a teszteket.
2018. jún. 12. 14:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, ezt ajánlom:

[link]


Kommunikációs szakember alkalmazta ezt nekünk a cégnél egy tréningen, és úgy láttam, a jelentős többségünk egyetértett az eredménnyel. Én legalábbis az enyémmel igen, sztem reális.

2018. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!