Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit gondolsz az alábbi...

Te mit gondolsz az alábbi személyiség típusokról?

Figyelt kérdés

Dandere: Félénk, csendes, ártatlan, és rettentően könnyen zavarba jön. Viszont a számára biztonságot jelentő környezetben - például a szerelme közelében - nyitottá és beszédessé válik.


Kuudere: Visszafogott, távolságtartó, titokzatos. Általában nem mutatja ki az érzelmeit. Amolyan tipikus Jégkirály/Jégkirálynő, viszont ha valaki közelebb kerül hozzá, megmutatja az érzelmes, gondoskodó természetét.


Yandere: Kedves a barátaival és másokkal is, vagy épp nagyon félénk. Nagyon szerelmes típus. Viszont ez a viselkedés egyfajta álca, mert valójában rettentő féltékeny és kontrolláló: legszívesebben mindenki elől elzárná a szerelmét, hogy csakis az "övé" legyen. Képtelen elfogadni, ha a kiszemeltje esetleg elutasítja.


A típusú Tsundere: Általában elutasító/goromba, akár agresszív is. Szerelmi zavarában gyakran hülyézi le a szerelmét. Viszont ha valaki jobban megismeri, akkor rájön, hogy valójában kedves és érzékeny.


B típusú Tsundere: Általában kedves, barátságos és nagylelkű. Viszont hajlamos elutasítóvá/agresszívvé válni, ha a szerelme valamivel - mondjuk valami perverzzel - felbosszantja. Mondhatjuk úgy is, hogy mindenkivel kedves, a szerelme kivételével, szerelmi zavara miatt.


Deredere: Általában mindenkivel kedves, barátságos, jószívű és elég energikus. Gyakorlatilag olyan mint a B típusú Tsundere, azt leszámítva, hogy a Deredere extra kedves a szerelmével és nyíltan kimutatja a valódi érzéseit.



Ezek a típusok valóban léteznek, nem én találtam ki őket. Minden filmben, animében, videójátékban, könyvben, stb.-ben szerepelnek ilyen személyiségű karakterek és a való életben is be lehet sorolni a legtöbb embert egy-egy ilyen kategóriába.

Szerintetek melyik típusok szimpatikusak és melyikek unszimpatikusak? Ti melyikbe tartoztok? (Szerintem a Deredere és a B típusú Tsundere a legjobbak, a Kuudere semleges, a Yandere és az A típusú tTsundere pedig taszító. És Dandere vagyok.)



2018. máj. 26. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dere dere! Jövök jövök 😀😅😅😀😅😁😅😁
2018. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én Dandere vagy Kuudere vagyok ezek szerint.

A Deredere valószínűleg a legtöbb ember számára szimpatikus, talán a Yandere kissé antipatikusabb.

2018. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy az animékben ilyenek vannak, de a való életben kétlem, hogy minden ember vagy félénk, vagy agresszív.

Kapásból hatból három félénk, egy agresszív, egy visszafogott jégkirálynő, és akkor marad a Deredere, aki meg túl pozitív ahhoz, hogy létezzen.

2018. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben Kuudere
2018. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3: A való életben nem léteznek félénk, bunkó vagy kedves emberek?

Én rengetegszer találkozom azzal, hogy egy lány zavartan kapkod és dadog a szerelme jelenlétében, vagy vidáman/bunkón beszél vele.

És biztos sokan vannak az olyanok is, akik fülig szerelmesek valakibe, mégis fapofával ülnek a kiszemeltjük jelenlétében is.

Amúgy meg a Deredere sem extrém pozitív, a kedvesség nem egyenlő a tökéletességgel, mert mellette még bármilsen rossz tulajdonsága lehet.

Talán a Yandere az ami irreálisnak mondható, de azért idegesítően féltékeny emberek is léteznek, olyanok is akik öltek már féltékenységből.

2018. máj. 26. 17:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért valódi emberekre ne húzzuk rá az animés kategóriákat. ;)


Animében amúgy a Yandere a kedvencem, már általában ezek az érdekes szereplők, nem azok, akiknek a konfliktusuk kimerül a "nem mutatom ki, hogy szeretem"-ben.

2018. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Baromság
2018. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én pont egy Yandere vagyok. Sorry
2018. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem én valahol fél úton vagyok a kuudere és a yandere között, szóval az ilyen emberek a legszimpatikusabbak.
2018. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem, persze, léteznek ilyenek, csak azt mondom, vannak olyan emberek, akik nem is kedvesek, nem is félénkek és nem is bunkók.
2018. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!