Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnek hasonlitani Katie...

Szeretnek hasonlitani Katie Meluara. Szerintetek neki, milyen a szemelyisege?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak kíváncsiságból, de miért akarsz hasonlítani rá, ha azt se tudod, milyen a személyisége?


Én meg úgy szeretnék kinézni, mint Kovács Renáta Anna, csak nem tudom, ki az és hogy néz ki :D

2018. jún. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Latom,hogy milyen csak kivancsi vagyok masok velemenyere is.

Lehet,hogy mas meg tobbet lat benne,mint en.

Amugy nagyon tunemenyes Katie Melua

2018. jún. 6. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó nő és remek hangja van, de honnan tudjuk, hogy milyen a személyisége?
2018. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem vannak kozottunk bolcsek,akik ranezesre megtudjak allapitani 😒
2018. jún. 6. 10:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg kisugarzasa alapjan es hasonlok...
2018. jún. 6. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ő introvertált típus. Ez abbólnlátszik, hogy elég visszafogott, visszahúzódó. Interjúvideókat néztem róla. Sokat takaró ruhák, keresztezett karok és lábak. Ezek a visszahúzódást jelentik.


Vérmérséklet szerint szerintem ő flegmatikus. Ők azok az ilyen mosolygós, nagyon megértős, együttérzős típusúak. Tehát aki senkit sem mer megsérteni, beáldozza magát másokért. De van benne melankolikus is. Ahogy a munkájában elveszik, az valami csodálatos. Mindegyik vérmérséklet introvertált típusú. Előadóművésznek lenni pedig extrovertáltságot kíván meg. Nagyon sokat tanulhatott, nagyon sokat képezhette magát, hogy ennyi emberrel tudjon együttdolgozni, ennyi ember előtt tudjon fellépni.


Tehát én javaslom, hogy ennek a két vérmérsékleti típusnak olvass utána, meg fogod találni azokat a tulajdonságokat, amik jellemzik őt.


Viszont van egy nagy gond. A személyiségtípusunk az egy viszonylag korán rögzült dolog. Tehát elkezdheted utánozni őt, de ha te nem vagy hozzá hasonló típusú, akkor keserves lesz az életed. Minden típusnak-minden embernek más és más szükségleteik vannak. A boldogságunk pedig szükségleteink kielégítésén múlik. Ha te nem a szükségleteidet elégíted ki, akkor nem lesz jó neked.


Szóval egy vérmérsékleti tesztet tölts ki! Derüljön ki, hogy a 4 közül te melyik típusba milyen arányban tartozol.

Ha hasonlók vagytok, akkor könnyű átvenned a szokásait, ha különböztök, akkor sokat teljesen átértelmezve tudsz csak magadévá tenni, vagy egyáltalán, mert kényelmetlen lesz számodra.

2018. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszod! :)

Megfogadom a tanacsod!

2018. jún. 6. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!