Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te melyik MBTI típus vagy?

Te melyik MBTI típus vagy?

Figyelt kérdés
Mit tartasz a legjobb, és a legrosszabb belső tulajdonságodnak?
2018. jún. 12. 19:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
néha INTJ néha meg INTP egyszer meg ISTJ
2018. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

ISFJ

Legjobb talán az, hogy kíváncsi vagyok. Viszont ebből következik egy elég rossz dolog is: semmi sem érdekel igazán.

2018. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

ENFJ


Legjobb tulajdonságom talán , hogy mindenre rugalmasan reágálok. Többnyire nyugodt vagyok mindig és jó a probléma megoldó kèpessègem.


A legrosszabb az pedig az lenne, hogy nehéz motiválni. :D


22/F

2018. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Én is INFP vagyok.

Szenvedek is eleget miatta. Most éppen remetekorszakomat élem. :)

2018. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

INFP - T


LEgjobb: lelkiismeretsség, empátia, nyugalom, megbízhatóság

-legrosszabb: halogatás, zárkózottság

2018. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:

Itt van még egy INFP ^^


Jó tulajdonság: rengeteget gondolkozom elvont, lehetetlen dolgokról, amik talán mégsem lehetetlenek, nagy a fantáziám, mindent megkérdőjelezek és semmit nem vonok kétségbe elsőre :D Ebből is következik, hogy törekszem az empátiára, a leggonoszabb embernek is megpróbálom megérteni az indítékait.


Rossz tulajdonság: emiatt a sok gondolkozás meg az impulzivitás miatt hiiihetetlenüüül lusta vagyok, most is tanulnom kéne a holnapi vizsgámra, ehelyett gondolkozom/rákeresgetek minden más hülyeségre, csak hogy ne azt csináljam amit muszáj lenne... Meg sokszor összefüggéseket látok ott is, ahol nincs, és ezért azt gondolom, hogy az emberek furának tartanak, nem tudnak mit kezdeni velem, és depis leszek, hogy nem vagyok képes kapcsolatokat kialakítani és kezdeni valamit az életemmel... (De aztán meg rájövök, hogy mennyi emberért hálás lehetek, és újra tele leszek életkedvvel :D)


Kérdező, te mi vagy, és mik a jó/rossz tulajdonságaid? :)

2018. jún. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Én INFJ - T vagyok.


Jó tulajdonságaim, hogy kedves vagyok, megbízható és magas az empátiám. Jogos a "védőügyvéd" elnevezés, mert a végsőkig kiállok amellett, amiben hiszek, és hajlamos vagyok bárkit a védelmembe venni, akivel szerintem igazságtalanul bánnak. Általában igazam van, és ezt tudom is magamról.


Rossz tulajdonságaim, hogy nagyon makacs vagyok, nehezen adom fel azt, amibe belekezdtem. Született álmodozó vagyok, és van amikor röhejes hibákat vétek, mert rajtam kívül senki sem szokta az adott dolgot elhibázni, nekem meg mégis sikerült. Néha elkap a világfájdalom, amiért olyan igazságtalan a világ (nem csak velem, hanem összességében). Néha ellentondásokba keveredek, pl. szerintem alapból minden ember egyenlő, az állarkínzókat mégis megvetem.

2018. jún. 15. 07:18
 18/31 anonim ***** válasza:

Amúgy mit jelent a -A vagy a -T?


nem találtam az oldalon..


A tesztkitöltő nemét helyettesíti?

2018. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

INFP.


Legjobb: függetlenség, intelligencia, emberismeret


Legrosszabb: passzív-agresszivitás, menekülés az érzelmi problémák elől, makacsság

2018. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Amúgy az -A az az asszertív, a -T pedig a turbulens. Előbbi a folyamatosan szinten maradó energiát jelenti, utóbbi pedig az ingadozót.
2018. jún. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!