Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kevesebb depressziós ember...

Kevesebb depressziós ember lenne, ha csak csontvázak lennénk?

Figyelt kérdés
Oké, így kicsit brutálisan hangzik a kérdés, de mondjuk, hogy nem is kell szó szerint érteni, csak képzeljünk el egy "arc nélküli" világot, aminek a lényege az, hogy nincs szép, vagy csúnya ember, mert a külsőben nem látunk különbséget, csak a személyiségben. Szerintem ezerszer jobb lenne, hiszen nem lenne annyi önértékelési zavaros, depressziós, öngyilkos (jelölt) ember, ha nem bántanánk folyton egymást azért, amiről a legkevésbé tehet - a KÜLSEJÉÉRT. vannak például a szépségversenyek, vagy akár csak a különféle reklámok, amik azt sugallják, hogyha nem minimum 10/9es a külsőd, akkor nem érsz semmit. mire jó ez?? és mikor ment el ennyire ebbe az irányba a világ, hogy az, ami belül van, semmit nem ér? csak a felszín számít, semmi más... szerintem a párválasztás is jelentősen könnyebb lenne, ha nem látnánk senkit szépnek, vagy csúnyának, hiszen sokszor a legtöbb embernek nagy fékezőerő, ha valakinek a személyisége bejönne, de külsőre nem az esete.

2018. jún. 13. 19:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam már ezen, meg hogy mi lenne, ha a lelket látnánk a másiknak... Viszont akkor is bajban lennének páran :D
2018. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!