Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van benne valami,...

Szerintetek van benne valami, hogy azért van olyan sok embernek elrejtve az ismerősei száma, mert szégyelli, hogy olyan "kevés"?

Figyelt kérdés
Nekem 200 sincs, és azért rejtettem el. Viszont ismerek nagyon társaságkedvelő embereket is, akiknek viszont szintén el van rejtve (azaz csak a közöseket mutatja). Ez miért lehet?

2018. ápr. 19. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csupán nem szeretem, ha az ismerőseim között kutatnak.:)
2018. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek nem szeretik, ha az ismerőseik között turkálnak, szimplán ennyi.
2018. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is rejtem, és az ismerőseim csak a közös ismerősöket látják, szerintem a többiekhez, akiket nem ismernek, semmi közük.
2018. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sok ismerősöm van, csak nem akarom, hogy valaki az alapján ítéljen meg, hogy van 2 közös ismerősünk, akikkel mondjuk összvissz 2x találkoztam, de semmi közünk egymáshoz.
2018. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Nekem kevés van, ezért rejtem el valóban, na és?

Viszont az sokkal gázabb, amikor egy jellemzően antiszociális emberkének van vagy 1000 ismerőse. De még akár 200 is.

2018. ápr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen. Ha egy olyan embernek van 1000 ismerőse, az csak azért lehet, mert mindenféle embert bejelölt, hogy kompenzáljon :/

Én a közel 200-ból kb. mindenkit ismerek, még ha csak 1-2x beszéltünk is, viszont van vagy 30, amit csak azért jelöltem be, hogy több legyen :-/

2018. ápr. 20. 08:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek van benne valami, hogy azért van olyan sok embernek elrejtve az ismerősei száma, mert szégyelli, hogy olyan "kevés"?

Nekem 200 sincs, és azért rejtettem el."


Ne magadból induljál már ki!

2018. ápr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én azért rejtettem el mert túl sok van és nem szeretném, hogy bárkinek ez előre véleményformáló információt jelentsen, főleg ha nem is ismer. ha megismer utána rá fog jönni, hogy antiszoc vagyok vagy nem, hogy tág az ismerettségi köröm vagy nem, akkor majd alkothat véleményt. egyébként nekem nem az számít, hogy mennyi, ez egy tény, azért van sok mert sok helyen jártam sok mindenben részt vettem és szeretek beszélgetni. de nem attól vagyok boldogabb, hogy sok van hanem ha van köztük minőségi.
2018. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!