Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az hogy nem tudok...

Mért van az hogy nem tudok felnőni?

Figyelt kérdés
Ezt szó szerint értsétek.Még mindig játszani akarok, összesorul a szívem amikor a játszóteren látom a kicsiket, mert én is játszani akarok, bújocskázni, fogócskázni, szuper hősőset játszani.Most , hogy felnőttem semmi nem tesz boldoggá. Amikor fagyizok alig várom, hogy cigánykereket hányak.Mit lehet tennem ezekkel az érzésekkel?? Más ilyenkor már gyereket vállal, nem tudom mi lesz velem. 25 vagyok. Persze még a szüleimmel élek.

2018. jún. 14. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiu vagy vagy lany?
2018. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lány
2018. jún. 14. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mással. Ha neked ez okoz örömet, miért ne? Nem kell a társadalmi elvárásoknak megfelelned.
2018. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak egy kérdés foglalkoztat ezek után, hogyan lehet a fagyitól cigánykereket hányni?
2018. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
én azt olvastam hogy cigánygyereket hányni. mondjuk annak sincs értelme.
2018. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy egyre inkabb kitolódik a kamaszkor vege. Talán csak tovabb tart nálad, míg felnősz.
2018. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!