Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális vagyok...

Szerintetek normális vagyok hogy azért nem megyek el biciklizni a faluban mert akkor köszönni kell az embereknek?

Figyelt kérdés
Mert itt az a szokás hogy mindenki köszön mindenkinek. Annyira utálom ezt a falut. Én nem akarok köszöngetni embereknek. Ezért nem megyek el biciklizni. Pedig olyan jól esne most a friss levegőn egy kis kerékpározás. Olyan jó lenne városban lakni.

2018. jún. 15. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Én se mennék ha köszönni "kellene", vagy legalábbis biztosan nem köszönnék ha netán mégis.
2018. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Megértelek. Gondolom az a baj, hogy téged tudnak, ki vagy, te meg nem tudod, hogy ki kicsoda, kell-e neki egyáltalán köszönni, nem csak életében először jár-e a faluban. Dettó így vagyok. Sajna nekem muszáj biciklivel mászkálnom :-/ Bringázz falun kívül.
2018. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez igy van. Mindenki tudja általában hogy én ki vagyok én viszont senkiről nem tudom hogy kicsoda. Előfordul hogy akiket régen ismertem azokat se ismerem fel. Nagyon rossz az arc memoriam is ráadásul. Falun kivul főutakon nagyon veszélyes ott elcsapnak, ott állatok a kamionosok meg autósok. Koszi a válaszokat.
2018. jún. 15. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Városban sem jobb, mert a szűkebb környezetedben pont úgy ismerni fognak arcról, mint falun.

De cserélhetünk, én falura akarok költözni :)

2018. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj gyorsan, akkor csak elzúgsz mellettük és nem kell mondani semmit.
2018. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megértelek, nálunk is köszönni kell. Esetleg ha van földút, mező, menj oda biciklizni.
2018. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na pont ugyanígy vagyok én is, csak a sétálással. Sokszor olyan jól esik elmenni az egész napos ülőmunka után egy kis sétára a faluban, de én is utálom, amikor jönnek szembe az utcán, és mki rád néz, várja h te köszönj elsőnek, aztán némelyik bunkó még vissza sem köszön. A mi falunkban is ez a szokás. Pont ezért szoktam mostanság estefelé sétálni menni, amikor már kezd szürkülni, ilyenkor már kevesebb ember van az utcán :D

Plusz nekem a séta amolyan "meditáció" is, ilyenkor szeretek elmélyülni a gondolataimban, és baromira zavar, ha ötpercenként félbe szakít vki a köszönéssel.

Meg hát pl szüleimet szinte mki ismeri a faluban, ezáltal engem is tudnak h ki vagyok, így rámköszönnek, de persze nekem fogalmam sincs h kicsoda az illető. De ha meg nem köszönök vissza, akkor elmondják a szüleimnek h "micsoda bunkó fiad van, nem köszönt". Sajnos a falu egy ilyen hely, ilyen szempontból nem is szeretem.

Neked is ezt tudom javasolni, hogy vagy bicajozz a falu néptelenebb részén, vagy pedig kora este, amikor még nincs vaksötét, de az emberek nagy része már bezárkózik.

2018. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik. Ha nem köszönsz te vagy a bunko paraszt, ha meg köszönsz akkor sok esetben vissza se koszonek. Szóval meg en alazkodjak meg ilyen parasztok elott komolyan mondom. Annyira utalom ezt a helyet, ha lehetőségem lesz ra en beköltözik varosba ott max a szomszédoknak kell köszönni. Nem minden jöttmentnek. En itt se fogok mar koszongetni úgy döntöttem leszarom mit gondolnak ezek. Viszont en a városba vagyom mar nagyon itt semmi nincs ráadásul, semmi szórakozás nincs ráadásul.
2018. jún. 16. 14:43
 9/10 anonim válasza:
Füledbe zene, azt meg van oldva.
2018. jún. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Dehogy van. Az embereket nem hallod, hanem látod.
2018. jún. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!