Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Normális ha félek egyedül...

Normális ha félek egyedül biciklizni? Ti egyedül vagy társasággal szoktatok?

Figyelt kérdés
Faluban lakok, és körülötte erdők, szőlők, meg a nagy semmi van. Ilyen helyeken szoktam tekerni de mindig félek, ha megreccsen egy ág, ha zajt hallok bárhonnan, meg minden megijeszt. Mit lehetne ezzel kezdeni?
2014. júl. 2. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egyedül biciklizek mindig. Igaz én városban mert csak edzésre menet meg vissza tekerek.

Nem vagyok pszichológus de ne figyelj ennyire rá. Koncentrálj az útra figyeld jönnek e autók.

2014. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dúdold a kedvenc zenéd, hallgasd a bringa susogását.
2014. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok de erre az ág reccsenésre ne is figyelj én akkor "kakilok be" ha így előttem rohan át egy 6 szarvas. Vagy ilyesmi a folyamatos hangoktól tudok megijedni de van erre egy módszer ezek az állatok jobban félnek tőled. Tekerés közben fütyülj vagy dúdolj ha olyan helyen vagy akkor csak gyors egyet tapsolj és elmennek mert félnek.
2014. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Húúú hát tegnap estefelé (még világos volt) tekerek fel az erdőben és azt hallom hogy valahol valaki ás... komolyan ilyenkor mit ásnak az erdőben? Nem láttam ki volt, meg hol volt pontosan, mert megálltam ahogy meghallottam az ásást, de azt láttam hogy ott fehérlik a kocsija a fák mögött.

Na az ilyenektől is megijedek, mert nem értem... vissza is fordultam azonnal. Lehet hogy ma vissza kéne mennem megnézni mit csinált ott? Vagy megnyugodok, hogy mittudomén fát ültetett... vagy halálra rémülök, hogy egy gyilkos ott temette el az áldozatát mint a filmekben. (Lehet hogy túl sok helyszínelős sorozatot néztem mostanság)

2014. júl. 3. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, az biztos, hogy kevesen ültetnek fát az erdőben, van ott elég :)
2014. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amúgy társaságban bicajozni jobb, mint egyedül, feltéve, ha a másik személy is hasonló edzettségi szintű, mint te.

bicajozz kevésbé parás helyen :)

2014. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!