Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, nalunk pasiknal,...

Miert van az, nalunk pasiknal, hogy egy olyan nonel aki tetszik egyszeruen furan viselkedsz, zavarba vagy, nem vagy olyan belemenos, mig egy olyannal aki nem erdekel annyira vagy semennyire sem konnyebben osszejon minden?

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel megismerkedtem, hat es persze tetszik, meg szipatikus. Meg nem voltunk talalkan, de lesz hamarosan. Neha beszelunk es ma lett volna talan lehetosegem h kicsit talalkozzak vele (egyszerre egy helyen voltunk, vagyis en meglattam) de nem akartam kovetni vagy ilyesmi, de ezzel el is csesztem a lehetosegeket. Roviden ennyi.

Velemenyeket elore is koszi!



#vonzódás #csaj #pasi #belemenoseg
2018. jún. 15. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mert izgulsz. Mert repkednek a pillangók, mert működésbe lép a kémia. Hát ezért :-)


De miért cseszted el a lehetőségEKet? Max ezt a lehetőséget cseszted el, mást nem. Legközelebb majd odamész. Csak légy könnyed, ne próbálj másnak látszani, mint aki vagy, ne légy rámenős, ne lökj süket, csajozós dumát.Még az sem baj, ha zavarba jössz, ezt kifejezetten szeretik a lányok. Aki meg nem, az nem is érdemli meg.

2018. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!