Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnak, ha megvernek?

Mit csinálnak, ha megvernek?

Figyelt kérdés
Pár napja össze vesztem egy korombeli sráccal, mert nem adtam neki pénzt az utcán, ahogy kérte. Azt "ígérte", hogy mivel nem adtam pénzt, cserébe összevernek. Mire számítsak, az ilyenek hova szeretnek ütni vagy rúgni? Próbálok felkészülni a legrosszabbra, ha betartaná. Ötlet?

2018. jún. 15. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerezz be egy paprika- vagy gáz sprayt! Ne mászkálj egyedül, ha teheted. Ne tarts magadnál sok pénzt. Sikíts, kérj segítséget, ha baj van, de fuss el, ha teheted.
2018. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

és ha váratlanul támadnak rám, ahogy mondtam?

Amúgy srác vagyok én is. Sikítani nem fogok xd

2018. jún. 15. 21:40
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Hát majd ha a nemi szerveden rúgnak önkéntelenül fogsz síkítani
2018. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szerencsére még nem tudom milyen az. De nem is nagyon akarom tudni.
2018. jún. 15. 21:52
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésedre nem tudok válaszolni, de ne mászkálj egyedül egy ideig, pláne nem a sötétben, kihalt helyeken. Ha megtámadnak fuss el, keress segítséget. Hallottam már olyan esetet, hogy valakinek a lépét kirugdalták, eltörték az állkapcsát, orrát. Ha a földre kerülnél, védd a fejedet.
2018. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
szerintem inkább a nemi szervemet rugdossák, mint a fejemet....
2018. jún. 15. 21:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ha én valakit meg akarnék verni, biztos fejbe rugdosnám, a nemi szervébe elég egyszer rúgni
2018. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"Összevernek"-ezzel mindent el is mondtál róla.Magában nem mer kemény legény lenni?Mivel nem akarok neked rossz tanácsot adni,szerintem jelentsd fel.
2018. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
elég aggasztó, hogy azt mondjátok, hogy védjem a fejemet, de az is, hogy a nemi szervbe elég egyszer rúgni.
2018. jún. 15. 22:07
 10/16 A kérdező kommentje:
próbáljam én is nemi szerven rúgni? Az fekszik ki akit előbb megrúgnak......
2018. jún. 15. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!