Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnak, ha megvernek?

Mit csinálnak, ha megvernek?

Figyelt kérdés
Pár napja össze vesztem egy korombeli sráccal, mert nem adtam neki pénzt az utcán, ahogy kérte. Azt "ígérte", hogy mivel nem adtam pénzt, cserébe összevernek. Mire számítsak, az ilyenek hova szeretnek ütni vagy rúgni? Próbálok felkészülni a legrosszabbra, ha betartaná. Ötlet?

2018. jún. 15. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Fuss el. Ha nem tudsz már, akkor lepd meg, te üss előbb. Ne is adj neki esélyt. Legtöbb betojik rögtön.

Bár nem tudom, hogy milyen fizikumú vagy, de egy határozott fellépés pszichikai fölény. Nem szabad lökdösődni és szájkaratézni, hanem ütni, rúgni azonnal. A lényeg a meglepetés, amire nem számít.

Sok gyökér azt használja ki, hogy sokan megijednek tőlük, és nem merik megütni.

Amúgy kezdésnek te is tökön rúghatod. Abból tényleg elég egy ahhoz, hogy egy órán át csillagokat lásson. De pl. a bordájába is beleverhetsz egy jó nagyot, az se kellemes. De a fej az igazi, csak azzal a kezed is sérülhet, ha nem vagy hozzászokva az ilyesmihez.

De vehetsz gázpisztolyt is, és kérj rá viselési engedélyt. Azaz kérni se kell, csak regisztráltatod a rendőrségen, aztán azzal lerendezed.

2018. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hát ja, de ha ő rúg először, akkor én látom a csillagokat 1 óriág
2018. jún. 15. 22:33
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Üss állra mert kiütő pont,bordára is lehet mert kellemetlen,rúghatsz belső combot szintén kellemetlen és az egyesúlyából is kibillen. Vagy még térdel is lehet. Nem lehet kivédeni csak kitérni. A könyök meg a legveszélyesebb. Könnyen felszakítja a bőrt és ezzel a legkönnyebb a másik arc csontját betörni.
2018. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző, hogy azonnal neked támad. Az ilyenek szeretnek előbb dumálni, bunkózni, alázni. Na itt nem kell megvárni már az első mondat végét se.


Okató videó:

[link] :D

2018. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Feljelented, kérsz távoltartásit. Az elég jó védelem.
2018. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tipusú figurákra nem jellemző a sportszerűség, tehát ha eléggé indulatba jönnek akár agyon is verhetnek. Fentebb vannak már jó ötletek, annyit tennék hozzá, hogy kezdhetnél valami önvédelmi sporttal foglalkozni. Ennek egész életedben hasznát vennéd
2018. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!