Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudtam ennyire gonosszá...

Hogy tudtam ennyire gonosszá válni, ennyi negatív tulajdonsággal, tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Olyan rossz érzés, mert nem ilyen voltam, igen volt, hogy csalódtam, sok kudarc stb. de akkor se kéne ilyen rossz ember legyek.

Folyamatosan erre gondolok, hogy hogy tudok ilyen lenni, miért lettem ilyen. Sok negatív tulajdonságom van: sokat hisztizek:minden apróságon, fel kapom a vizet, könnyen megharagszom. Ezek a tulajdonságok még azt hiszem nem is annyira rosszak, mint az hogy: nagyon lenéző lettem, pedig őszintén egy nagy nulla vagyok,és sokszor szégyellek is bizonyos személyeket az életemben.

Türelmetlen vagyok és nagyon sokszor tiszteletlen..Persze mindezek mellett semmi önbizalmam, utálom magam, és nem azt mondom, hogy MINDIG ilyen vagyok de nagyon sokszor tudok GONOSZ lenni.

Nem akarom, el akarom űzni ezeket a rossz gondolatokat, de hogyan?

Jó emberek akarok lenni, de jelenelg nem vagyok...



2018. jún. 16. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos az első lépésen, azaz a beismerésen túl vagy, ez már jó.
2018. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért lennél gonosz.A mások lenézése nem egy szimpatikus tulajdonság de ettől még nem tartalak gonosznak.
2018. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mások le nézésén kívűl, az összes többi megvan nekem is. Mégse tartom magam gonosznak.
2018. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hali :D

xDXD Kicsit vicces, mivel én is ilyen voltam. Kicsit még vagyok is, de rajta vagyok a változás dolgon. Ám most rólad van szó.


Ahogy írták tök király, hogy te ezeket beismered, ám mint látom magadat is leszóltad elég szépen.

Először is vizsgáld meg magad. Meg is van ügyes vagy! :D

Második lépés: Fogadd el, hogy ez te vagy és van ilyen éned.

3: Mivel már elfogadtad magad és tudod, hogy ez is te vagy arra is rájöttél, hogy ha ez is te vagy és a testedet is te irányítod, akkor tudsz parancsolni ennek az énednek megálljt parancsolni.


Barátom kb ennyi megállítani a rossz gondolatokat. Most pedig az jön, hogy feléjük kerekedj. Ez könnyen fog menni csak a helyett, hogy mások hibáit látod és lenézed őket, most az erényeiket vedd figyelembe. Más is egy olyan személyiség/egyéniség mint te és van saját élete. Vannak jó és rossz pillanataik, szóval nem kell lenézni őket , mert a helyükben is lehetsz.


Röviden: Ha jó ember akarsz lenni, csak légy az. Egy valaki állíthat meg és az te magad vagy. Persze mások provokálhatnak, de ne hagyd, hogy kizökkentsenek. Sok sikert.

2018. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem gonoszságnak nevezném inkább érzelmi kimerültségnek,életuntságnak,rezignáltságnak a sok csalódás miatt,amiket valószínűleg nem tudtál feldolgozni.Ezt el kell fogadni magadban,átbeszélni hozzáértő emberrel és utána tudsz változtatni a viselkedéseden is ami ront az emberi kapcsolatok minőségén.Ha lenézel másokat az is mind ebből az elégedetlenségből fakad.Ha találsz örömet,boldogságot az életben nem fogsz ezekkel a dolgokkal foglalkozni.
2018. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leülhetsz meditálni.

Egyedül amikor semki nem zavar.

És megpróbálsz a benned felgyülemlett haragot türelmetlenséget meg minden ártó gondolatot felszinre hozni.


Sirsz eggyet megkönnyebbülsz töle és jobb lesz.

2018. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!