Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet a kérdés hülyeség lesz,...

Lehet a kérdés hülyeség lesz, de valaki azért válaszolna?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a kérdés hülyeség lesz, de kiváncsi vagyok rá.


Először a lányoktól kérdezem, hogy mit jelent lányok ha egy fiútól megkérdezitek, hogy edzik-e?

Azért kérdezitek ezt meg, mert izomzatlan p*cs a fiú, vagy azért mert izmos? Lehet a kérdés hülyeség, de bízom benne, hogy kapok érdemi választ.


21F



2018. jún. 17. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha látom, hogy izmos, akkor nem kérdezem meg tőle, hogy szokott-e edzeni, mert nyilvánvaló. De én nem igazán vagyok oda a kigyúrt srácokért, szóval egy kevésbé izmos fiú láttán se kérdezném meg. A beszélgetés, ismerkedés alapján úgyis kiderül majd, hogy áll a sporttal.
2018. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hát fogalmam sincs miért kérdezte, nem volt olyan szituáció hogy rákérdezzek. Meg már nem is lesz, mert elköltöztek. Azóta azon töröm a fejemet.

2018. jún. 17. 14:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Aki akar még írhat.
2018. jún. 17. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nálam azt jelentené, hogy tetszik az illető, bókolni szeretnék neki és kapcsolódni, közös beszédtémát keresek... még ha izomtalan is az a fiú.
2018. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahaaa. Na ezt nem értem nagyon
2018. jún. 17. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
lehet, hogy csak beszélgetni akart. Szoktál sportolni, edzel valamit, van hobbid? Ezek ilyen általános társalgási kérdések.
2018. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha izmos, es azert kerdezem meg, akkor nyilvan nem azert kerdeztem mert izomtalannam tartom. Ha nem izmos sot annak ellentetje akkor cukkolas is lehet, de lehet hogy nem. Az is lehet csak milyen az idojaras tipusu kerdes ktegoria, valamit kerdezni akart.

Azert ennyire nem lehet onbizalom hianyod hogy azota mar el is koltozott es te azota is ezen agyalsz. :D


Aldom az eget, a neveltetesem miatt. Emberek leginkabb sajat maguk butasaga miatt szenvednek. Es meg elmagyarazni sem lehet nekik, miert...

2018. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mert túl kicsik az izmai; vagy csak érdeklődik kíváncsiságból; vagy esetleg arra akar kilyukadni, hogy milyen sportot űzöl, hogyha izmos az adott ember.
2018. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!