Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek potenciálisan...

Miért néznek potenciálisan hülyének az emberek!?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszem el, hogy mindig ezt kell tapasztalnom, már falnak megyek a degenerált mocskoktól. 21 éves fiú vagyok, és egyszerűen gyerekesnek tartanak, hol ott egyáltalán nem viselkedek úgy. Sokan feltételezik rólam, hogy meleg vagyok, mert még soha nem volt barátnőm (sokadszori probálkozás után meguntam a társkeresést)... Megkérdezik, hogy mit dolgozol? Van-e már barátnőd? Miért nincs barátnőd? Stb.. Amikor sokadszora válaszolok az 1 hetes újbóli kérdésekre, már már idegölően tudnak egyes emberek sassolni.


Kérdezem én mire fel? Azt mondják csendes vagyok, és zárkózott, de ez nem jelenti azt, hogy hülye is meg meleg is vagyok! stb. Mindenki másnak jobban adnak a szavára, mint nekem. Pedig soha semmivel nem adtam okot arra, hogy kételkedjenek bennem, az emberek. Ha csendesebb típus vagy azonnal hülyének néznek ez idegesít engem nagyon. Miért ilyen g_ci ez a világ? Miért ilyen sz_r kavaróak az emberek?

A válaszokat köszönöm!



21F



2018. jún. 1. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg MINDENKI így gondolja, akkor lehet van benne valami
2018. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

A munkahelyemen mindenki meleg és mindenki melegnek nézi a másikat...

Érted,cimbora? :D

2018. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem értem.
2018. jún. 2. 00:57
 4/13 anonim ***** válasza:
#2. Én érte. Na neki ez kicsit elvont:)
2018. jún. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*értem.
2018. jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kérdésre adott válaszoddal bizonyítottad, miért is :D
2018. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Normális vagy,ez lehet a bajuk.
2018. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Maradj is az hidd el jóra válik idővel!
2018. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne törődj a s***fejekkel előttem. Az a baj, hogy a legtöbb ember agya még mindig a természetben jelentkező problémák megoldására van ráállva, akié meg már nem, az szenved, mert a legtöbb ember még nem ilyen.
2018. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 persze ne törődj senkivel. de ha az emberek túlnyomó többségének baja van veled, akkor el kéne gondolkodni, miért. lehet valamit nem jól csinálsz. ha meg nem érdekel az egész akkor nem kell panaszkodni. de a kérdező panaszkodik. ezért mertem kommentelni
2018. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!