Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te otthon is gatyában zuhanyoz...

Te otthon is gatyában zuhanyozol? Többi lent.

Figyelt kérdés

Uszodában zuhanyoztam, rajtam kivűl még egy középkorú férfi meg egy 18. év körüli srác zuhanyozott. Mi ketten meztelenül voltunk, a srác hosszú szárú fürdőruhában szappanozta magát. A középkorú férfi megszólalt "te otthon is gatyában zuhanyozol"? A fiú meglepődőtt, zavarba jött, aztán levetette a gatyáját, és meztelen zuhanyozott tovább. Pár nap múlva megint láttam akkor meztelen zuhanyozott.

Szerinted gáz, hogy beszólt az illető?



2018. jún. 18. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Ez a kérdés teljesen felesleges.

Amúgy minden tisztálkodást ruhátlanul végzek, de most őszintén, ha télikabátban fürödnék, ártanék-e vele bárkinek is?

2018. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
gáz hogy beszólt, mert szégyenlős a gyerek... de valóban, elég nagy hülyeség gatyában zuhanyozni, ha az a zuhanyzó nem nyílt terepen van hanem mondjuk egy öltöző 3-4 fős zuhanyzója.
2018. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
82%
A fiú simán nyugtázhatta volna egy flegma igennel a kérdést és a továbbiakban levegőnek nézhette volna az öreget. Az emberek folyton beszólogatnak egymásnak.
2018. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Igen, gáz. Nem tudom miért ilyenek az emberek.

Nekem 32 centis műtéti heg van a hasamon, nekem is beszólt egy asszonyka edzés után a tusolóban, hogy neki feltétlen muszáj ezt néznie??? Meg, hogy ő ezt tuti nem mutogatná a helyemben.


Hát én meg pont le se kakkantom a véleményét.

2018. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Azt hinné az ember, hogy Európában a 21. században már nem lenne téma ez a családi neveléssel beleoltott álszemérmesség, de úgy látszik mégis.
2018. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

A 18 éves kor fiúknál pont az a korosztály, ahol tényleg valóban szégyenlős lehetett. Ez embere válogatja. Abból is gondolom, hogy a középkorú férfi szólt neki, erre levette a fürdőgatyát. Határozatlan még, nem alakult ki nála a pucérsággal kapcsolatos önbizalom.

Gáznak nem gáz, de mi a manót foglalkozott a sráccal? Bár ki tudja... Lehet, hogy így jön rá, hogy nincs ezen mit szégyenkezni. 50-50%.

Én biztos nem tettem volna szóvá, mert semmi közöm hozzá.

2018. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván otthon senki sem ruhában szokott.

De ilyen nyilvános helyen szerintem érthető, ha valaki gatyában van. Főleg, ha nem nagyon jár ilyen helyre és nem tudja, mi a szokás. Valószínűleg most is ez volt, nem tudta, hogy illik-e tök meztelenül mutatkozni. De miután szóltak neki, akkor már mert.

Bár szerintem abban sincs semmi gáz, ha valaki nem vetkőzik le.

Egyébként szerintem bunkóság volt rászólni.

Nem értem, hogy az öregnek miért nem mindegy, hogy más miben van.

2018. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


4.! Jól tetted! Bakker, még én is kiakadtam. Mi az, hogy beszól, hogy muszáj ezt néznie? Foglalkozzon a saját szappanozásával. Nem kötelező rád néznie.

Hát komolyan dobtam egy hátast, milyen emberek vannak.

2018. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Közben írtak: 6-os vagyok.
2018. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a srác szimplán szégyellős volt, nem akart ismeretlenek között meztelenre vetkőzni, amit igazából megértek valamennyire.

A középkorú férfinak meg semmi köze hozzá, hogy mit csinál a gyerek, szóval elég gáz volt tőle ez a beszólás.

2018. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!