Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te otthon is gatyában zuhanyoz...

Te otthon is gatyában zuhanyozol? Többi lent.

Figyelt kérdés

Uszodában zuhanyoztam, rajtam kivűl még egy középkorú férfi meg egy 18. év körüli srác zuhanyozott. Mi ketten meztelenül voltunk, a srác hosszú szárú fürdőruhában szappanozta magát. A középkorú férfi megszólalt "te otthon is gatyában zuhanyozol"? A fiú meglepődőtt, zavarba jött, aztán levetette a gatyáját, és meztelen zuhanyozott tovább. Pár nap múlva megint láttam akkor meztelen zuhanyozott.

Szerinted gáz, hogy beszólt az illető?



2018. jún. 18. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

4. Én a helyedben orrbavertem volna azt a szukát, mi az, hogy muszáj ezt néznie?

A kérdező sztorijánál is a fiú helyében megkérdeztem volna az idősebb pasit, hogy ő meg a wc-ben is ilyen feltűnően stíröli másokét?..

2018. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Oh, ne féltsetek engem. 😀

Lazán válaszoltam, hogy igen, muszáj. Így legalább látja, hogy milyen egy kisportolt női test. 😊😊😊


Amúgy köszönöm Nektek ☺

2018. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon gáz, hogy beszólt, abszolút semmi köze hozzá, ki mit csinál. Én is gyűlölök ilyen helyeken zuhanyozni, zavar, ha vadidegenek látnak meztelenül. Nem mondhatnám, hogy szégyenlősségből, ez inkább olyan, minthogy akárkit a lakásomba sem engedek be. Ez a privát szférám része, és én akarom eldönteni, hogy kivel osztom meg. És a random néni a zuhanyzóban nem tartozik közéjük.
2018. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem igaza volt az öregnek. Jó szándékkal rávezette a srácot, hogy nyugodtan zuhanyozzon ruha nélkül. Ugyanis úgy jobb. Nem gáz, hogy beszólt.
2018. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Elég kamunak hangzik a dolog elvégre normális ember nem a másikat stíröli és főleg nem provokálja egy közös zuhanyzóban.


Amúgy nem vagyok már tizenéves, lassan a harmadik X jön, de a mai napig nem szeretek egy szál farokban mutatkozni vadidegenek előtt.

2018. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Most csodálkoztok, hogy szegény gyerek hosszúgatyában fürdik ilyen közönség mellett? A vén kujonnak máson se jár az esze, minthogy lemagyarázza róla a nadrágot, a másik meg még X nap után is itt filozofál ezen egy ország előtt. Normál esetben az emberek egy visszakérdezés után azt se tudnák, ki volt még ott, nemhogy ki mikor jött vissza, mit mondott, hány éves, volt-e rajta fürdőruha, és milyen... Tulajdonképpen kezdem érteni, mért szégyenlősködnek egyre többen.
2018. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én otthon hosszúgatyában és trikóban zuhanyzok, mert nem akarom, hogy meglássanak a fürdőszobabogarak.
2018. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!