Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van az, hogy ha otthon...

Mitől van az, hogy ha otthon vagyok, akkor önbizalomhiányos vagyok, de ahogy emberek közé megyek, magabiztos leszek?

Figyelt kérdés
Itthon mindig azt érzem, hogy csúnya vagyok, ez nem jó rajtam, az nem jó. Viszont ahogy kicsit kiöltözöm, emberek közé megyek, hiába nem is foglalkozok vele, hogy bámulnak-e vagy sem, jól érzem magam, magabiztos vagyok.
2018. jún. 7. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

En is hasonlo cipoben jarok.

Engem a kornyezetem huz le.

(anyam,szomszedok...)

2018. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez. Itthon kifejezetten csúnyának tartom magam, utálok tükörbe nézni. De mikor kicsinosítom magam pl az egyetemre, vagy ha megyek a barátomhoz, akkor jó nőnek tartom magam, jól érzem magam a bőrömben.

Gondolom azért van ez, mert a jó megjelenés adja meg nekünk a kellő önbizalmat.

2018. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,en is igy erzem.

Otthon nem torodom a kulsommel.

De ha varosba megyek csinosan,ott nagyon szepnek erzem magam. :)

2018. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg otthon érzem magam kényelemben, emberek között pedig nyomoréknak. Szóval gondolhatod, hogy egyáltalán nem vagy rossz helyzetben...
2018. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!