Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek sokan rendőrnek?

Miért néznek sokan rendőrnek?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, tény és való hogy rendőr szeretnék lenni.


Nem viselkedek úgy, sima hétköznapi ruhába járok mint mindenki más utcabeli.


170 cm magas vagyok, 59 kg, sötét barna hajam van, sötét barna szem. Szóval nem értem. Rengeteg rendőr ismer (csak látásból) vagy már volt dolgom velük. Na de nem azért mert valamit is elkövettem, hanem vagy igazoltattak, vagy bejelentést tettem egyéb dolgok miatt. Igazoltatás során mindig mondom hogy mi szeretnék lenni. Az intézkedő rendőr, vagy társa aki csak mellette van, mindig megszólal hogy ,,tényleg rendőrnek néz ki" na ezt nem értettem hogy miért mondja. Aztán hazafele jöttem kerékpárral, megállít egy másik rendőr (hát a körzeti megbízott volt) ismét igazoltatás. :D Kérdezték mit keresek itt éjszaka, hát elmondtam neki, hogy indulok haza és ma már 1x igazoltatot egy másik járőr csapat. Elmondtam nekik, hogy hajnalok hajnalán nincsen semmiféle szándékom, hisz én is rendőr szeretnék lenni. :D Erre megszólal a rendőr (aki csak figyel, szóval aki nem intézkedik) hogy tényleg rendőrnek néz ki. Nos... Ezt nem értem, tényleg egy átlagos srác vagyok, rendes hétköznapi ruhákba járok. Vagy csak szórakoztak velem?? :D Amugy volt egy ismerősöm, őt meg Nav-osnak nézték, akárhányszor be ment a boltba, szó nélkül adták neki a blokkot. A többi vásárló blokkját össze gyűrve be vágta a pult alatti kukába az eladó. Természetesen semmi köze nem volt a Nav munkához. Mi a franc lehet ez nálam is? Tényleg nem értem, normálisan átlagosan öltözködöm. Valakinek hasonló problémája van, vagy volt? Nem pont a rendőrhöz kapcsolódó. Tényleg nem értem, miért néznek rendőrnek? De még az egyik haverom is. Szóval nem tudom...... Nem viselkedek rendőrösen, normálisan megyek stb.

Számomra rejtély marad.



2018. jún. 18. 14:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%
Lehet hogy határozott kiállásod van, magabiztosan kommunikálsz, esetleg nem az a `nőnek öltözött ecset fejű vagy folyton részeg szétesikúgysétál férfi vagy hanem komolyabbnak tűnsz már ránézésre is!
2018. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na ez előfordulhat.
2018. jún. 18. 14:23
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek, az igazolo rendoroknek is mindig mondod, hogy rendor akarsz lenni, szoval hulyet csinalnak beloled. Mit gondolsz? Majd odaallnak vitatkozni veled, hogy mar pedig magabol soha nem lesz rendor, stb...?

Ugh hangzik, kisebb helyen laksz, egy nap tobbszor igazolnak, biciklivel jarsz, lehet, mar az egesz rendor csapat tudja, hogy rendor akarsz lenni.

Amugy, mit kezdtel el mar annak erdekeben, hogy tenyleg rendor legyel? 21 vagy, mar lephetsz.

2018. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

- A bácsi rendőr?

- Nem, kisfiam, csak elbambultam!

2018. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

"egy nap tobbszor igazolnak, biciklivel jarsz, lehet, mar az egesz rendor csapat tudja, hogy rendor akarsz lenni."


Ebben van valami. És szerintem szimpatikusnak tartják, ezért így indirekt módon biztatják.

Megjegyzem, engem talán tízévente igazoltatnak, de abban már az is benne van, amikor autóval vagyok. Őt egy hét alatt többször, mint engem egész életemben.

2018. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Tehát csak az néz rendőrnek, aki tudja, hogy az akarsz lenni. Majd ha az néz annak (mielőtt megszólalnál), aki nem tudja, az érdekes lesz. Amúgy tényleg, miért nem vagy már az (költői kérdés)?
2018. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy hülyülnek veled. Azt mondják, amit hallani szeretnél. Amikor meg továbbállsz, mosolyognak magukban.
2018. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az aki másik kérdésben azt ecseteli hogy taktikai övben sétálgat le fel amit valami rendőrtől kapott ? :)
2018. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet ironizálnak.
2018. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom,de nem szarnék be egy rendőrtől,aki még 60kg sincs..
2018. jún. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!