Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egy éve...

Miért van az, hogy egy éve majdnem meghaltam egy betegségben, de most azt kívánom, hogy jobb lett volna?

Figyelt kérdés

A dialízis meg a többi rémálom már csak a múlté, viszont azóta tönkrement az életem...

Többek között az egyetemnek vége, a szüleim szószerint ki fognak nyírni, meg ilyen apróságok... Rémes a kapcsolatunk, de főként anbivalens érzéseim vannak. Mert nem támogattak.

A barátom pont a betegség idején hagyott el, mert nem hitt nekem és azt hitte, hogy lerázom, mert a dialízisek mellett 13 vizsgám volt a vizsgaodőszakban. A betegség miatt nem zh-ztam vagy aláírtam, hogy meglegyen az aláírás.

A barátaim ugyancsak elmaradtak, mert unták a panaszkodásomat...

Nagyon egyedül vagyok.


2018. jún. 18. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a szuleid miert fognak kinyirni? a baratod jobb, hogy nincs veled, ha ilyesmi miatt elhagyott. innen latszik, hogy amugy se szamithattal volna ra hosszabb tavon, akkor meg minek egyutt lenni? nem nagyon ertem a panaszkodasod, kicsit reszletezned?
2018. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs meg egy tárgyam, ami miatt nem tudom folytatni, illetve nem érdemes.

Beleöltek elég sok pénzt, alig dolgozgattam mellette, pofátlanságnak tartom, hogy ezt csináltam... Azt sem tudom, hogy merre, hogyan tovább, hogy adagolom be, pedig februárban végeznék.

Csak rossz, hogy nincs társaságom... Meg tényleg elég sok mindenkinek panaszkodtam, ebből lett elegük. Olyanoknak is, akiknek nem kellett volna. Nem tudom, abban hittem, hogy így jobb lesz.

Illetve bár lehet most kamunak néztek, de a láz és veseproblémák miatt, sokszor voltam zavart. Egyszer 41 fokos lázzal, azt láttam, hogy leég a házunk... Aztán felhívtam a nagynénémet, aki azóta se tudja mi történt velem. Meg pizsamában kiabáltam az ablakból. A szomszéd bár megmondtam mi volt, mai napig röhög, mert azt hitte, gogybbe vagyok b. szva.

2018. jún. 18. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, csak nézz előre és ne hátra , inkább azt találd ki, hogy hogyan tovább, minden megy tovább és csak rajtad múlik, hogy hogyan :) Tapasztalatból mondom, én is most viselem a következményeit a hibasorozatomnak. Szóval nyugi, nem vagy egyedül :D De azért törekszem arra, hogy mindent helyrehozzak. Talán azóta más ember vagyok, de kellett ennyi változás és talán ez az egész is kellet, hogy kezdjek magammal valamit. És tényleg egész jól haladok, nagyon közel állok a terveim megvalósításához és most csak ez érdekel , nem az, hogy mit csináltam.


Amúgy a magas láz simán válthat ki hallucinácíót, nyilván annak tudható be az egész.


De ha akarsz beszélgetni, nekem nyugodtan írhatsz, én meg foglak hallgatni. :)


22/F

2018. jún. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41 fokos lázzal már kómában lennél.
2018. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!