Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sajnálják a kövérebb...

Miért sajnálják a kövérebb emberektől a kaját?

Figyelt kérdés
Attól, hogy nem sovány, haljon éhen vagy éhezzen addig, ameddig le nem fogy soványra?
2018. jún. 19. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
nem
2018. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
engem nem érdekel, hogy sajnálják vagy sem, akkor is megeszek mindent
2018. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ki csinál ilyen szörnyűséget?
2018. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem sajnálatról van szó, hanem arról, hogy így is elég kövér vagy, minek zabálsz még - gondolkodásról.
2018. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, erről lehet szó. Aztán nem gondolnak bele, hogy talán már éhes, reggel óta nem evett, meg hasonlók. Csak azt látják, hogy eszik.
2018. jún. 19. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
De nem arról van szó, hanem talán nem "zsíros cupákon" meg egyéb "nehéz ételeken" kéne élnie.
2018. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de szerintem senki nem sajnálja a kövérektől (vagy bárki mástól) a kaját. Szerintem itt arról lehet szó maximum, amikor valaki iszonyat kövér és látod, hogy folyton tömi magát sok sz*rral.

Példa: munkatársam alig 30 éves, már magas a vérnyomása, kövér, gyógyszereket szed, alig kap levegőt, az orvos mondta neki, hogy le kéne fogyni, de minden egyes nap megeszik egy nagy zacskó túró rudit, péksütiket, szörpöket iszik, 3 cukor a kávéba, abból napi legalébb 4 csésze stb. SOHA nem szóltam neki, ezt hozzátenném, de tény, hogy meg van a véleményem a dologról.

2018. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem egy nyomoronc szendvicsért is szólnak...

Nadrágméret 12-14(eu-s vagy Uk-s nadrágméret).Tudom, lehetne 10-es, meg 8as, de ez még nem pl. 18-as nadrágméret.

Munkahelyen egy szünet van, akkor lehet enni. Utána meg haza kell érni, tehát nem lesz kaja. Ha későn érek haza, nem állok le enni.

Viszek valami kekszet, hogy az éhséget csillapítsam, de mostanság még azt se.

2018. jún. 19. 18:19
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Leszarom, csak ne nekem kelljen etetni őket.


Meg ne nyávogjon, hogy hogy néz ki és ne irigykedjen nyíltan és rosszindulatúan a soványokra, mert attól falnak megyek.


Alapból türelmes ember vagyok, de mikor egy tehén beszól, hogy "kis anorexiás, vagy hánytatod magad", akkor igencsak eldurran az agyam, és megmondom, mi merre hány méter.

2018. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nem értem miért nem foglalkozik a saját dolgával mindenki

munka helyre dolgozni menjen ne kritizálni


én alapból nem eszem idegen helyen még ha jó szívvel kínálnak akkor sem szívesen nekem ugyan evés közben nem szólt be senki de egyszerűen tudom (vagy már beképzelem mit gondolnak ). Pedig én is úgy vagyok vele hogy nem sokat eszem (bár nem is sportolok erősen na mindegy ebbe most nem megyek bele) A lényeg hogy nem tudom miért sajnálják bunkók és elvannak szállva maguktól

2018. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!