Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak! Ti beszéltetek...

Fiúk/férfiak! Ti beszéltetek már nagyon csúnyán egy lánnyal/lányról mert az visszautasított titeket?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Aki ilyet csinál, az nem méltó a FÉRFI névre, úgyhogy nincs célcsoport, akit most kérdéseddel megszólítottál.
2018. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Más okokból igen
2018. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyen okból nem.
2018. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

En no letemre igen :(

De mostmar rajottem buta voltam

2018. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Megesett hogy elküldtem rendesen melegebb éghajlatra.


Nem a visszautasítás ténye miatt, hanem azért, mert mellette ment a hitegetés, jó voltam pótléknak ha az első számú pasijelölt éppen nem ért rá, meg jó volt meghívatnia magát és költeni más pénzét. Leginkább az elpazarolt idő fájt.

2018. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
nem....utasított még el egy sem
2018. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Én több lánnyal is beszéltem csúnyán, mert visszautasítottak, és zaklattam is őket. Akkoriban mélyen depressziós voltam és tudatlan magammal, nagyon sok rossz viselkedésmintát neveltek belém a szüleim is.

Ez után szerencsére volt bennem akarat a fejlődésre. Sokat olvastam, hogy mi az oka, hogy ilyet teszek -> bántom azt, akit szeretni szeretnék. Szóval önismeret, a rossz viselkedésminták felülírása jóval, szociális-kommunikációs jészségeim fejlesztése, empátia, önmegvalósításra célra és problémamegoldásra való törekvés segített. Manapság már tudom kezelni a dühömet magamban, nem máson levezetve. Nagyon jó, és örülök neki, hogy el tudtam kezdeni felépíteni magam. Sajnos túl mélyre jutottam már akkor, amikor a fordulópont jött, sajnálom az áldozataimat, hogy olyat tettem velük, amit én sem szeretnék átélni. Ez egy szörnyű történet, számomra happy enddel 🙂 sok megbánnivalóval, és végül hatalmas büszkeséggel 🙂

2018. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem. Még egy kérdés: mit kellene tenjie egy lánynak hogy érezzétek, jogosan beszéltek vele/ róla csúnyán?
2018. jún. 20. 23:03
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Index nélkül kanyarodni.
2018. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ilyenkor nyilván nem "dobódik fel" az ember, de ha a visszautasítas módja nem sértő, vagy megalázó, miért tenném?
2018. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!