Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van élni?

Mi értelme van élni?

Figyelt kérdés
Mi értelme van minden nap felkelni és szívni az eletet?

2018. jún. 23. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mi értelme van előadni a depiládát, és mindenkit a végtelen szenvedéseddel fárasztani?
2018. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Megannyi kihívás és lehetőség, kudarc és öröm, szenvedés, prosperitás, ezek mind az emberi létezés dimenziójának részei. A halál utáni pillanat már nem az véleményem szerint, így megvonható az a reláció, hogy élni>nem élni.
2018. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak gondolgoztam, hogy valóban megéri-e minden nap felkelni.
2018. jún. 23. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Hát akkor próbáld ki, hogy egy pár napig ne kelj fel. Mi baj lehet? Max kirúgnak a munkahelyedről, aztán nem lesz pénzed kajára, meg büdös is leszel, mert magad alá szartál, stb. Szerintem jobb felkelni.
2018. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Az élet szenvedés sokszor, de Nietzschét idézve, azért kell élnünk és így szenvednünk, hogy megtudjuk a szenvedésünk okát.
2018. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapból nincs értelme az életnek. Azért vagy, mert a szüleid megcsináltak. Biológiailag annyi feladatod van, hogy szaporodj te is. Több nincs. Az életnek alapból nincs értelme semmi, maximum az, amit te adsz neki. Erre az ember képes, mivel intelligens lény. De ennyi. Én, ha tehetném, akkor a nem létet választanám, az nekem nagyon tetszett, sokkal jobb, mint élni és minden nap szenvedni. De a lényeg, hogy ne agyalj az életen, semmi varázslat nincs benne, az van, amit mérni lehet. Én ajánlom neki, hogy amíg élsz, használd ki, mert egyszer úgyis vége és akkor végre nem lesz semmi. Szóval hajrá! Sok sikert és kitartást!
2018. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, sokan vannak, akik örülnének, ha feltudnanak kelni minden nap, szívni az eletet.
2018. jún. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!