Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvan mindenem, de mégsincs...

Megvan mindenem, de mégsincs semmim. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, van egy biztos állásom, nem keresek milliókat, de annyit igen, hogy tudok egyedül fizetni egy albérletet, és nem kell spórolnom alapvető dolgokon. van egy barátnőm akivel heti 2-3x találkozok, és teljesen jól megvagyunk. sportolok, családommal jóba vagyok, és nincsen semmi betegségem, vagy bármi ami akadályozna. szinte mindenem megvan, ami a társadalom szerint boldoggá kéne hogy tegyen, de mégsem vagyok az. nem érdekel és nem is motivál semmi. nem vagyok szomorú, csak egyszerüen semleges vagyok mindennel kapcsolatban. az edzésen, a szexen és az evésen kivül semmit nem élvezek. nem járok sehova, és nem csinálok semmit, mert 1 perc múlva unom. akár egy filmet, azkár egy könyvet, akár egy beszélgetést. szürke és monoton minden. elrontok valami?

2018. jún. 7. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Ismerek hasonló embereket. Alájuk pakoltak mindent, elkényeztették őket és semmiért sem kellett igazán megküzdeniük. Minden adott volt, ezért nem tanulták meg élvezni az apróbb dolgokat.

Próbálj valami új hobbit keresni vagy olyat, amiben kihívást látsz.

2018. jún. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fish1 ***** válasza:
Találj célokat magadnak, mert ezek nélkül csak lebegsz a semmiben és monotonnak tűnik minden. Ha van cél, van miért felkelni és tevékenykedni.
2018. jún. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen célokat?

Itt Magyarországon egy normális lakás vásárlása évtizedek munkájába kerül. Közben meg elsuhant melletted az élet.

2018. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!