Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiként előfordult már...

Férfiként előfordult már veled, vagy szoktál ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Dühödbe a falhoz vágtál egy tárgyat,

Beleütöttél a falba (otthon/nyilvánosan),

Nyilvánosan káromkodtál, szitkozódtál.


Melyik, milyen szituációban fordult elő? Ha valamelyik többször is, mi volt az ok?


2018. jún. 23. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Belevertem a falba, el is tört a kezem, hogy megkellet műteni
2018. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Káromkodás, szitkozódás már előfordult. De nyilvános helyen csak a fogam között, nem hangosan.
2018. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze, mind. Káromkodni minden nap szoktam, főleg ha ideges vagyok.
2018. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe féltékenység, egy sörös üveg a falhoz. Padlószőnyeg, azt nem mesélem el, meddig tartott kiszedegetni a szilánkokat. Azóta nyuodt vagyok, több mint 30 éve.
2018. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek ezek beleférnek egy férfi düh kezelésébe?
2018. jún. 23. 19:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán fordult elő velem ilyen (73 év alatt), egyre inkább belátom, hogy az emberi hülyeség ellen nincs mit tenni.
2018. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Falhoz vágni valamit? Nem emlékszem de volt már.

Falat ütni akkor szoktam hogyha a windows piszkálódik és fontos dolgokat nem tudok intézni mert az update lassítja vagy fagyasztja a gépet. Tömör beton fal. Meg se érzi, hallani se lehet. Ezért örülök hogy nem gipszkarton lakásban lakok.

Múltkor az ATM autómata benyelt 70 ezer forintomat úgy hogy az SMS miszerint felvettem meg megérkezett. A bank ügyfélszolgálata 23 percig csöngött ki mire egy ügyintéző felvette. Várakozás közben már minden cifrát mondtam nyílvánosan. Egy csávót le is teremtettem aki el akart zavarni (kb megmondta hogy húzzak már a pcsába) mert pénzt akart ő is kivenni. Megmondtam neki hogy amennyiben kifizeti a hiányzó összeget odaengedem, addig meg megvárja míg elintézem, mert én innen a pénzem nélkül nem megyek el. A végén egy nagyon rendes ügyintéző srác elintézte a dolgokat. Vele úgy érzem a lehető legtürelmesebben beszéltem, hiszen nem ő tehet a dologról, de nagyon kedvesen segített. Visszakaptam a pénzem. De vagy 10 percig simán káromkodtam nyilvánosan, és azzal a nyomorulttal aki el akart zavarni bunkó voltam. Nem nagyon érdekel most se ki mit gondolt.

2018. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást, jöhet még ilyen!
2018. jún. 23. 19:45
 9/15 anonim ***** válasza:

Igazából arra nagyon ügyelek, hogy semmiben ne okozzak kárt ilyenkor. Ezért inkább szóban jön ki az indulat. De mivel nem akarom nyilvánosan leégetni magamat, ezért nyilvánosan csak sziszegek valamit a fogaim között.

Szerencsére ritkán jövök ennyire indulatba. Mondjuk elmegy előttem a busz, akkor csak annyit mondok: "Óóóóó..."

2018. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyílvánosan nem szoktam. Max munkahelyen ha valami nagyon felidegesít meló közben akkor a pajzsomat (hegesztő vagyok) eldobom :D miközben szedegetem az üveg szilánkokat lenyugszom. Eddig 2x volt ilyen. Ha valaki beszól azzal nem foglalkozom viszont ha sokáig csesztetnek, egy idő után eldurran az agyam és kiosztom az illetőt. Aki természetesen nagyot néz mert amúgy csendes, higgadt természet vagyok :D
2018. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!