Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiként szeret k**va vagyok...

Férfiként szeret k**va vagyok csak én vagyok ilyen egyedül?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva utálom már ezt a fajta érzést, egyre mohóbb vagyok, egyre többször akarok megfelelni egyre jobban feszülök szét benne, egyre többet hazudok másoknak tudatosan mert ránézek és tudom mire vágyik.


Belül totál üresnek érzem magam...az összes érzelmem egy játék része.


Nincs önbizalmam, vagyis nem használom mert félek szeretni mert tudom hogy csalódás a vége.


Sajnálom a szeretet dobálni másoknak éppen ezért csepegtetem mert nem akarom önzetlenül oda adni magam, hogy leromboljanak.



SOHA senki nem elég megfelelő számomra mint társ, amikor megfelelő lenne akkor hirtelen már a másikban kattan valami.


Ha végig hazudok mindennel kapcsolatban, akkor szerelmesek belém ezt annyira tökéletesen csinálom hogy azt is tudom hogyan fog miképp vissza ütni 1 hazugság, és hogyan védekezzek ellene.


A probléma ezzel az, hogy utána megsajnálom a lányt mert rájövök hogy rajta keresem a hiányoságaimat. Ezután az a probléma,hogy vele lennék de sajnálatból nem tudom igazán szeretni max testileg de közbe lép a büntudat amikor már látom vergődni.


Nőknél úgy szoktam alkalmazni ezt a trükköt (amit senkinek nem ajánlok) hogy először minden sz**rt amit mond benyelek utána egy "huszár vágással" 1 nap alatt teljesen lerombolom a lányt.


Annyira, hogy kiheverni sem igazán tud örökre megjegyez.


AZ A BAJ, hogy ezért én is őt...


Nem tudok csak úgy tovább lépni, mert sajnálom.


Nem tudom azt mondani, hogy aki hülye azzal nem lehet mit kezdnei mivel tudom hogy nem tehet róla.


Mégis csinálom, és egyre mohóbb és mohóbb vagyok de semminek nem örülök.


Apám volt a családomba uralkodó tipus soha nem akartam olyan lenni mint ő, de brutálisan előtört belőlem hogy nyomjam el az anyám által kapott megalázkodós jellemet, mert akkor papucsnak néznek.


Ezt úgy meglehet szüntetni, hogy anyámmal megszakitom a kapcsolatot (vagyis nagyobb távolságot tartok, érzelmileg levállok tőle, akár el is költözök)?


A másik kérdésem az, hogy nagyon sok buta férfit látok akiket teljes mértékben kihasználnak...de ők ezt letudják szarni, nekem nem megy szóval ez a k**aság ez csak nálam van? 25f


2018. febr. 8. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Változtass ezen a gondolatmeneten, mert bele fogsz őrülni!
2018. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen veszem észre, sajnos a jeleit...
2018. febr. 8. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, könnyű mondani, de mégis próbálj valahogy változtatni. Egyenes út vezet így hozzá.
2018. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem egyedül vagy ilyen, de te is tudod, hogy ez nem vezet sehová, meg nekem az jön le, hogy igazából nem akarsz ilyen lenni.


Úgy tűnik félsz bízni valakiben, mert úgyis csalódás lesz a vége. Ez végül is igaz, minden kapcsolatnak csalódás a vége, kivéve egyet :) De az az egy örökké tart :D És megéri az összes többi csalódást.


Attól félsz, hogy ha megbízol valakiben, sérülni fogsz, de igazából így is sérülsz, csak így meg te bántod saját magadat... semmivel sem jobb, sőt...

2018. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosan
2018. febr. 8. 22:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna.

Szörnyű ember vagyok.

2018. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezt én is leirhattam volna...
2018. febr. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!