Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én férfiként nem szeretem...

Ha én férfiként nem szeretem a focit és erről beszélek az UTCÁN akkor szerintetek normális az, ha valaki odajön hozzám és elkezd kötözködni velem illetve anyázni? Te mit tennél?

Figyelt kérdés
Csak már unom hogy a csapből is ez folyik, a barátommal beszélgetek róla a szigeten és odajön egy foci őrangyal nekem anyázni meg csúnyábbak....
2018. jún. 14. 16:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%

Minek kell provokálnod?

Így jártál

2018. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%
Ismerek én is olyan embereket, akik bármiről is beszélgetnek, olyan hangerővel teszik azt, hogy már attól kinyílik a bicska a zsebemben. Ha nem üvöltve cserélsz eszmét, akkor valószínűleg nem ér ilyen atrocitás.
2018. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jah értem, tehát az utcán, suttogni kell azt, hogy én személy szerint mit gondolok erról az egész mániáról és mennyire unom már, hogy mindenhol ez van. Nehogy véletlen a szabad véleményemmel amit a barátomnak mondtam, megsértsek valakit, aki meghallja és akinek nem mondtam, hogy én nem szeretem a focit. De egy beteg világot élünk.... remélem csak a te fejedben van így.
2018. jún. 14. 16:20
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
Ok, mostmár értem miért vertek el, kedves kérdező.
2018. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tényleg? Az jó! Meg is osztod velem? Amúgy a végkifejletben nagyot tévedsz, de azt inkább nem írom le. Maradjunk annyiban, hogy én és az ismerősöm is, gyerekkorunk óta jártunk boxolni, onnan ismerjük egymást.
2018. jún. 14. 16:28
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg beteg világot élünk. Ez egyáltalán nem normális.

Ebben az egészben csak az vicces, hogy voltaképp ennek a baromnak problémája volt ezzel :D Tehát most én ezt nem is értem. De nyugtasson meg az a tudat, hogy neki az agyával van a gond, nem veled. Ha nem bírja elviselni másnak a nézeteit, ott már tényleg súlyos a probléma.

2018. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
1%
Igen, normális. Én mit tennék? Én lennék az aki megver téged.
2018. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

6! Mindenki ugyan olyan hangszinben beszélget arrafelé, senkit nem provokáltam, pusztán beszélgettünk. Ez az ember arra sétált egy doboz sörrel a kezében, majd kicsit hallgatózodd és jött kötekedni... Amúgy ha 24/7-ben folyna az ökölvívásról minden a csapban, habár szeretem nézni, nem csodálkoznék ha valakinek elege lenne belőle, meg eleve semmi közöm a beszélgetéshez és a véleményéhez sem....



"Igen, normális. Én mit tennék? Én lennék az aki megver téged."


Legcsekélyebb álmaidban ;)

2018. jún. 14. 16:36
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Szó nélkül orrba vágnám. Nehogy már egy suttyó bevezényeljen, fenyegetőzzön nekem a nyílt utcán!


Az agresszív bunkók ellen egyébként döbbenetesen hatékony a brutális erőszak. Ahhoz szoktak, hogy ők a királyok, mindenkinek beugathatnak, és mindenki becsicskul, bocsánatot kér és elkullog. De nem is érdemes visszaszólni, mert csak neki áll feljebb. Egy jól irányzott pofon, és máris kussol, néz döbbenten, hogy ez hogy történhetett vele, és pláne most mit kell csinálni?


Különben én is kevés dolgot rühellek jobban, mint a focit. Teljesen értelmetlen, ostoba időpocsékolás. Mármint nézni. Csinálni, azt értem, testedzés meg játék.

2018. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Felrúgnám úgy, hogy éhenhal a levegőben. Majd egy vadidegen sültparaszt mondja meg nekem, hogy mit szeressek, nem?
2018. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!