Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet hogy a barátnőm egy zseni?

Lehet hogy a barátnőm egy zseni?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy a lány mindent megjegyez ami kell ahhoz hogy tudja az órai anyagot azonban nagyon szétszórt.Nem tanul és drámán azzal szórakozik hogy rájön hogy hogy lehet a legegyszerűbben és leggyorsabban fejben osztani maradékkal.Ő nem tartja magát okosnak, sokszor megbántja az embereket mert kissé "érzéketlen",nem érzi át mások problémáit, és nem szereti a tömeget.Mindig megjegyzi a legkisebb hibákat.Zseni, okos vagy csak rosszul látom és átlagos?

2018. jún. 24. 22:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Lefelejtettem nagyon jó tanuló
2018. jún. 24. 22:40
 2/8 anonim ***** válasza:

Cooper a vezetékneve? Ha igen akkor az.

De egyébként is lehet hogy az, ehhez többet kellene tudni.. Pl van e olyan tudományág ami érdekli- foglalkoztatja stb..

2018. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sok ilyen ember van, attól hogy könnyen tanul és nem szereti a tömeget meg nem feltétlen zseni.

Sok olyan embert ismerek, aki hasonló dolgokkal szórakoztatja el magát, mint maradékokkal osztani, és sok szétszórt ember is van.

Ettől függetlenül lehet hogy a barátnőd pont egy zseni, bár szerintem erre kevés esély van.

2018. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van,szereti a matekot és a törit egyébként az összesből jó bár annyira nem törödik vele.A tesivel, rajzzal és drámával van gondja
2018. jún. 24. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Engem zseninek tartanak a tanárok. A legjobb érettségit írtam idén az évfolyamon úgy hogy soha életemben egy percet se tanultam,órára is aludni jártam vagy origamizni,gyakran ki is javítottam a tanárt vagy dogákban olyan képleteket használtam amit csak egyetem végén ha tanulnánk. Elküldtek pszichológushoz a deviáns viselkedésem miatt,az csak annyit mondott hogy a sima tananyag nem tud lekötni,azért szórakozok mással vagy alszok. Illetve 172-es iq-t mért több teszt alapján,így szerinte olyan mintha egy ált. iskola 8-os gyerek beülne egy 4-es órára,ő is ugyan így viselkedne.

A vége az lett hogy amíg más a csonkagúla térfogatát számolta,nekem integrálnom és deriválnom kellett és egyéb alkalmazott matekos finomságok,hogy lekössön a tanár.

A poén,hogy kettes voltam mindenből,mivel az ötös dogák mellé kaptam mindig órai munka és házi feladat egyeseket. Vicces lesz így az egyetem jövőre,ott nem lesz házi meg órai munka,csak ZH,lehet elvégzem SCL :D

2018. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, gondolom nincsenek barátaid..
2018. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
De vannak bőven,dőlnek a röhögéstől mikor bolondot csinálok a tanárokból és az oktatási rendszerből :)
2018. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazudni is rosszul tudsz :D
2018. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!