Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem valami bűzlik. Szerintet...

Nekem valami bűzlik. Szerintetek átvertek volna? 18/L

Figyelt kérdés
2012-ben kezdtem el az angol nyelvet tanulni. Hogy menjen a nyelv társalgási szinten kitaláltam, hogy belépek a facebookon nyelvcsoportokba. Így is lett. Jött egy jelölés 1 török srác.(15 éves volt) Tök rendes volt. Rengeteget beszéltünk. Szóba kerültek az ilyen párkapcsolati dolgok, mesélte, hogy van barátnője, de távkapcsolatban vannak, mert a csaj svéd és még nem tudtak találkozni. Kicsit fura igen. Nem is értem, hogy 12-13 évesen mért mélyedtem bele ilyen beszélgetésekbe. Talán rohadtul unatkozhattam. A sráccal egyre többet beszéltem, megmutatta a barátnőjét. Gyönyörű szép lány volt. Bevallom kicsit akartam rá hasonlítani. Gazdag volt, szép volt és okos is. Egyszer kétszer beszéltem is vele. Rengeteg videót töltött fel mindig magáról meg a barátnőiről, rengeteg képet. Volt vele egy rossz előérzetem, hogy mi van hogy ha fake? De tuti nem, mert a csaj rohadt sok olyan videót töltött fel magáról ami igazolja, hogy nem az. Meg hát ott volt a tesója is. Na a lényeg az, hogy a csajjal 2014 óta nem tudom felvenni a kapcsolatot. Most nézhettel élettelennek de nagyon érdekel mi történt vele. Sok közösségi oldalt használt anno és semmi mindnél a legutolsó poszt 2014-es. Szerintetek mi történhetett vele? Vagy esetleg tényleg fake lett volna? De hisz az ki van zárva, mert a videó beszélgetések, a képek.. Nem is tiltott le, mert más fbján se találtam mást. Most gondoljatok bele, dumáltok, felnéztek rá és egyszer csak felszívódik. Nekem valami nagyon bűzlik. Az utolsó bejegyzése arról szólt, hogy valaki bejelölte egy korházon és sokan írták, hogy szurkólnak, hogy a nagymamájának sikerüljön a műtét. Amúgy utána még a török pasival beszéltem párszor ő éli az életét, ő se tud róla semmit..
2018. jún. 25. 07:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam már átverésre, balesetre, halálra meg minden rosszra. Szerintetek mi a legvalószínübb?
2018. jún. 25. 07:25
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt még egy közös ismerősünk. Egy másik török csávó. Megnéztem minden képet kitörölt magáról. Csak megjelölt képei vannak egy szőke csajról. Szerintem én rohadtul át lettem verve, vagy már nem tudom mire gondoljak. Csak tudjátok nem lenne szerencsés a régi képeimet az adataimmal egyszer 10 év múlva meglátni valahol. Ki tudja ezekkel a lányokkal mi történt.
2018. jún. 25. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Igen . Átlettél verve. Vannak emberek akik kitalálnak a neten egy életet és a valóság sosem ugyanaz amit a neten látsz ezt buktad. Bele se kellett volna kezdened ilyen beszélgetésekbe és bíznod abba az emberbe. Inkább valóságos emberekkel beszélj akik nem a neten élnek trollkodnak.
2018. jún. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha nincs meg, nincs mit tenni... Ilyenek ezek a netes ismeretségek. Bármi történhetett vele. Lehet, hogy nem a saját nevét használta a neten. Ha valaki el akar tűnni az internetről, az el is tud.
2018. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez már örökre rejtély marad. Végül is az angolt tudtad vele gyakorolni, ez a lényeg. Keress most másokat, aztán beszélgess velük is. Csak lelkileg ne éld bele magad semmibe.
2018. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!