Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van Magyarországon...

Miért van Magyarországon ennyi elmebeteg?

Figyelt kérdés

Nem tudom vajon más is van e így ezzel? Állandó rosszindulat vesz körül mindenkit, irigység, gyűlölködés, egymást nemhogy felemelik hanem lesújtják.


A minap egy náci gyerek állt belém a youtube-on hogy cigány vagyok, dögöljek meg azonnal.. Pedig csak feketére van festve a hajam és barna szemeim vannak.. Volt hogy ismeretlenül egy kép alapján le k*rváztak..


Hányok már ettől a primitívségtől és el akarok innen költözni.. :( Ti hogy bírjátok ezt?


24/N


2018. jún. 25. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy bírom, hogy nem teszek fel magamról semmit, sehova, sem képet, sem információt.
2018. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
képet használsz a youtobon ? lol
2018. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

pont az előbb nézegettem eladó szigeteket

ha bele döglök is veszek egyet


2xf

2018. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mar nincsenek nacik.
2018. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as, az nekem is jol jonne! :D


Egyebkent az az ember aki horogkereszttel a polojan maszkal es a felhasznalo neve mellett is horogkereszt van az vajon mi?

2018. jún. 25. 23:33
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor volt NSDAP tag akit nem kotottek fel csak eletfogytot kapott, majd megszokott. Letette a magyar allampolgarsagot es itt el 120 evesen es verpistikesett jatszik a neten.
2018. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Adolf Nagyonrégi
2018. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj minél messzebb.
2018. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenhol így van, nem csak itt.
2018. jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utálom én is ezt a fajta hozzáállást, ami megy nálunk, de szerintem sokan élvezik is. Ma valóban több a "fedélzeti problémával" küzdő egyed. Talán azért, mert generációk találkozása révén nem értjük egymást, az idősnek gyors ez a világ. A mai 50-esektől nézve gyakori.
2018. jún. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!