Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van Magyarországon...

Miért van Magyarországon ennyi elmebeteg?

Figyelt kérdés

Nem tudom vajon más is van e így ezzel? Állandó rosszindulat vesz körül mindenkit, irigység, gyűlölködés, egymást nemhogy felemelik hanem lesújtják.


A minap egy náci gyerek állt belém a youtube-on hogy cigány vagyok, dögöljek meg azonnal.. Pedig csak feketére van festve a hajam és barna szemeim vannak.. Volt hogy ismeretlenül egy kép alapján le k*rváztak..


Hányok már ettől a primitívségtől és el akarok innen költözni.. :( Ti hogy bírjátok ezt?


24/N


2018. jún. 25. 23:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én pontosan ezért nem osztok meg magamról semmilyen információt, főleg képet nem. Ha szemtől szembe köt belém valaki, azt ott hagyom szó nélkül, mert nem ér annyit és őszintén szólva nem is érdekel. Én is hányok az ilyen emberektől, ezért csak ritkán mozdulok ki, és azokkal vagyok, akiket szeretek és fontosak. Mindenki mást le kell sz*rni, aki bunkó.
2018. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is gyűlölöm ezt. Volt olyan, hogy otthagytam a munkahelyemet és 2 hónapig még az utcára is alig jártam ki, mert hányingerem volt az emberektől. A megtakarított pénzemből éltem.

Én is szívesen lelépnék, költözzünk el együtt. :)

2018. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!