Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Antiszociális vagyok, és jól...

Antiszociális vagyok, és jól érzem magam így, ez miért baj másoknak?

Figyelt kérdés

A szüleim, a barátnőm, mind küldenének társaságba, barátkozni, barátokat szerezni, de én nem akarok. Önmagában az is furcsa, hogy van barátnőm egyébként.

Nekem megvannak a hobbijaim, az elfoglaltságaim, a csendet és a nyugalmat szeretem, és ki nem állhatom a társadalmat. Szerintük ez hülyeség, és az ember társas lény, de én egyedül akarok lenni. Hogy adjam a tudtukra?


2018. jún. 27. 14:24
 1/7 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok. Én megmondtam mindenkinek hogy sajnálom , ilyen vagyok. ha nem tetszik akkor nem kell velem foglalkozni :D vannak állataim, inkább velük foglalkozok, vagy próbálok olyan hobbit találni ami állatokhoz fűzödik :)

bár egy idő után lehet hogy unni fogod és jó lenne a társaság :)

2018. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják megérteni sajnos. A legtöbb extrovertált embernek hihetetlen és bele se tudnak gondolni hogy neked így teljesen jó, te elvagy magadban. Tapasztalat.
2018. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, én is majdnem furcsálltam, hogy van barátnőd. Nekem nincs, ahogy szüleim sem. Úgyhogy engem nem macerál senki :D Még csak településen sem lakom... Persze ehhez idő kellett, de fiatalon is elég jó voltam emberkerülésben. Túl jó, igazából picit magányos voltam.


Nem vagyok ám aszociális, csak szeretem én megválasztani azt az 1-2 órát a héten, amikor emberek közé megyek.


Egyébként mindenkinek nagy szüksége van arra, hogy egyedül legyen (max. nem érzi). Ez alapdolog. Csak van, akinek ebből elég az az 1-2 óra, amit én emberekre szeretek szánni, amúgy imád másokkal lenni... Igaz, nekem is van párom, aki tök jól elmolyol a saját szobájában és alig van pár óra, amikor mindketten ébren és itthon vagyunk. Amúgy jó fej meg minden.


Ha van barátnőd, miért küldenek barátkozni? Barát kipipálva, nem elég egy?


Az emberek intoleránsak és nem bírják, ha a másik különbözik tőlük, tisztelet a kivételnek. Jogod van úgy élni, ahogy neked tetszik és ahogy lehetőséged is van rá, amíg nem ártasz vele másoknak.


Azt mondod, hogy nem akarsz barátkozni, egyedül akarsz lenni. Erre mit mondanak?

2018. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ambivertált vagyok, van, amikor nyüzsgök, van, amikor bezárkózok. Mivel nekem is van olyanom, hogy egyedül vagyok, ezért engem nem zavar ez másokban, csak akkor zavar, ha valaki olyannal akarnék beszélgetni, aki ilyen, és elakadok a kommunikációval. :-)

Lehet ám, hogy nem a megfelelő ember a barátnőd, ha nyaggat ezzel.

2018. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 he84 ***** válasza:
Hát elég szomorú, hogy nem hiszik el, hogy te a magányt szereted jobban. Nem te vagy az egyetlen ilyen ember. Kérd meg, győzd meg őket, persze ne durván és ha mégse értik meg és tovább próbálják erőltetni, akkor ne foglalkozz velük ebben. Néha én is vágyok egyedüllétre, de nem mindig. Nálam ez összetettebb, függ dolgoktól. De abban igazuk van, hogy az ember alapból társas lény. Szerintem alapból jót akarnak, csak hát nem mindenkinek egyformán jó ugyanaz.
2018. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aszociális vagy, az antiszociális a pszichopata.


Szerezz róla papírt, akkor csak leszállnak rólad.

2018. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Introvertált vagy, nem antiszociális
2018. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!