Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt sokan,...

Miért gondolják azt sokan, hogy az új élet feltétele a költözés?

Figyelt kérdés
Abban az értelemben hogy az illető önbizalmat szed magára, változtat szokásain. Persze ha házon belül olyan ember van akit nem lehet elviselni az oke, de ha a településen vannak Olyanok akik a változás miatt ugy kezelik mint régen az egy elég jo proba hogy biztos legyen a tényleges változásban.
2018. jún. 27. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A környezetváltozás jót tehet.
2018. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Előző lakhelyemen születtem,helyi lányként,a falu megszólt,szó szerint mindenért,párom szintén falubeli,na őt is.

13 éve boldogan élünk.

35évesen egyéb családi okok miatt nem csak települést vagy járást,hanem megyét is váltottunk.

Nah itt minden szarabb,a "falu megszólon" kivül.Se önbizalom,se tiszta lap érzés.

A házat elcseréltem,oda visszaút nincs,nem mint ha akarnék.

De hova tovább?!

2018. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Gondolj csak a népvándorlásra.
2018. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
#2es vagyok,magyarországot nem akarom elhagyni.
2018. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Adott helyen kialakul rólad akarva-akaratlanul is egy kép, amiből utána nagyon nehéz kimászni. Bár azt vettem észre magamon, hogy nem tudok változni, és ezen a környezet sem segít. Ideig-óráig lehet jó lesz, de aztán ugyanolyan szerencsétlen leszek ugyanúgy kialakul minden mint előtte volt.
2018. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Az új helyen is ugyan olyan marad az ember. Ha nem tud változtatni (ha szükséges egyáltalán a környezeti visszajelzés valakinek), akkor az új hely is ugyan azt hozza majd ki belőle.


Nem nagy a különbség két magyarországi falu lakossága közt. A városban meg nem szól meg senki semmit (pride).


Azt gondolom, hogy a kialakult kép indokát megtalálni nehezebb, mint eladni a házat, és egy újat venni.

Vagy inkább bátrabbnak kell lenni elismerni, hogy azért tartanak fizetős barátnőnek, mert az vagyok, vagy mert már 3 srác is meghúzott, vagy mert hazugságra alapozva elhisznek bármit...


Aki hazugságra alapozott tudásbázisú emberek véleményére ad, azon a költözés se segít.


Én úgy élek (kis falu, 1 éve költöztünk ide), hogy már most utál (de nem fejezheti ki, mert jópofizik) 2 ember, de nem zavar.

Az erkölcsöm tiszta, a tetteim egyenesek, mindenki azt hisz, amit akar.

2018. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A munkahely az a hely, ahol más ember, - a főnököd - elvárásainak illik megfelelned, de rajta kívül senki más!

Előbb-utóbb elfogynak a kontinensek is, - mint lehetséges életterek.

Utána jegyet fogsz váltani a világűrbe?

Nem jelent semmit a költözés, - ha nem kidobják az embert!

Az említett emberen kívül nem kell senkinek megfelelned, - a párodhoz is inkább alkalmazkodsz (a kölcsönösség elvén), nem megfelelsz neki.

Ha viszont a párodnak egyoldalúan akarsz megfelelni, akkor viszont a saját egyéniségedet adod fel, - ami hosszútávon garantált bukás.

Sokan gondolják úgy, hogy a költözés jó alap egy új élethez, de szerintem tévednek!

2018. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igaz én 18 eves vagyok. De 15-16 eves korom előtt sokkal másabb voltam, mint most. Csendes voltam, túlérzékeny, félénk, nem foglalkoztam a kulsommel, teljesen ugy gondolkodtam mint a családom. Azóta ezek ellentétes tulajdonságokra változtak, nem mondom hogy boldog vagyok 0-24 ben de sokkal jobban érzem magam, lettek önálló gondolataim, nagyon sok mindenben megváltozott a véleményem. Iskolában napi szinten piszkáltak, de már nem járok oda mert elballagtam. Aki beszélgetet mostanaban velem abban a kép megváltozott, de valaki szeretne magat abban rengetni hogy még mindig olyan vagyok és a családom egy része is piszkál emiatt (ismerkedek fiúkkal, iszok !!!alkalmanként!!!, de semmi durva). Amikor 15 eves voltam valahogy minden belém villant, hogy mi lehet az oka a problemaimnak. 4-5 éves koromig még nem voltak nagy, ugymond tökéletességre utaló dolgok, nem voltam rossz gyerek sem, de néha csinaltam olyat ami utan nagyon meg lettem szidva meg akkor is ha védekezni akartam valaki ellen. Es nalam nem az jott ebből h elkonyveltek rossz gyereknek es az is leszek, hanem mindenkinek meg akartam felelni.
2018. jún. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!