Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érjem el, hogy büszkébb...

Hogyan érjem el, hogy büszkébb legyek? 25N

Figyelt kérdés
Nő vagyok és sok nő társam sokkal kevesebbet ért el, mint én, mégis lépten nyomon fitogtatják, hogy ők tökéletesek, egyediek blablabla. Én hogy lehetnék ilyen önimádó, beképzeltebb?
2018. jún. 28. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Mért akarsz az lenni? Szerintem a leg-szexibb jellemvonás az alázat. Elvből a hivalkodó, hencegő embereket kerülöm, mert azt kell mutatni, ami nincs!

Olvasd újra:

Azt kell mutatni, ami nincs!

Ha van valamim, nem kell mutatni, látszik! (szaktudás, békesség, autó, akármi)

Ha már mutogatni kell a slusszkulcsot, hogy észre vedd, hogy van kocsim (és ez minősít engem), akkor régen el vagyok czeszve...


Szóval a kérdésem az, mért akarsz beképzelt lenni?

Ha alázatos maradsz, és meglátlak az utcán így, lehet beléd is szeretek! :)


27F

2018. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam eleget alázatos s olyanok nyomtak el, akik beképzeltek voltak.
2018. jún. 28. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
ha te tudod, hogy mit értél el, akkor jó, de másoknak miért kell ezt elismerni? az a te életed, az meg az övék...
2018. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetekben nyomtak el?
2018. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alázat nem egyenlő a nyuszi jellemmel!

A beképzelt meg nem egyenlő a határozottal!


Van valami kiemelkedő benned (mindenkiben van), amire lehet alázatos, vagy beképzelt.


És van, amikor egy határozott ember elnyom egy nyuszit.

Ha tudod hol vannak a határok, nem kell hagyni, hogy elnyomjanak, de ettől még lehetsz szexi alázatos!

2018. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sosem szabad büszkélkedni az értékeiddel! Akár belső, akár anyagi, vagy egzisztenciális, teljesen illúzióromboló, ha üres fecsegésként szerez róla tudomást az ember.

Ódákat zenghetsz arról, hogy de jól tudsz gitározni, az emberek csak gőgös önteltséget fognak látni benned, és ha ezek után tényleg gitározni kezdesz, csak ráteszel egy lapáttal erre a meggyőződésükre. Ellenben ha meglepetésszerűen éri őket, hogy a semmiből egyszer csak jól gitározol nekik, oda -és vissza lesznek érted. Légy szerény, úgy kaszálhatsz a legnagyobbat az életben!

Akik "elnyomtak" téged, azok felszínes emberek, fényesre csiszolt üveg-kristályok, és ezt minden intelligens ember átlátja. Te maradj csak csiszolatlan gyémánt, és hagyd meg azoknak a titkaidat, akik érdemesek rá!

2018. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!