Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ítéltek-e már meg emberek...

Ítéltek-e már meg emberek profilkép/kép alapján negatívan?

Figyelt kérdés

A kérdést azért tettem fel, mert a magyar emberek között szerintem feltűnően sok a személyeskedő, előítéletes ember.


Én már a facebookról is letöröltem magam emiatt, mert csupán egy kép alapján annyi nyomdafestéket nem tűrő szót kaptam, pedig soha senkit nem bántottam.


Külföldiek között ezt nem figyeltem meg, pedig velük sokat beszélek.


Titeket ért már ilyen irányú negatív dolog?


Engem nagyon bánt hogy egy ilyen helyen kell élnem..


2018. jún. 28. 21:04
 1/6 Metionin ***** válasza:
Persze, aki utcán élőban lát is ítélhet meg negatívan és meg is tették már többször. Fészen még nem közölte senki a negatív véleményét, idegenek amúgy sem tudnak kommentálni a profilképemhez, az ismerőseimet meg tényleg ismerem és ők is engem. Nincs szükségük arra hogy a képem alapján ítélkezzenek.
2018. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Nem bántott senki sem képek miatt.

Mondjuk nem is vagyok nagyon aktív fb-on.

2018. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Olyanokat is írtak nekem hogy pattanásos, hülye fej stb.
2018. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
"mert a magyar emberek között szerintem feltűnően sok a személyeskedő, előítéletes ember"... Szánalmas, hogy valaki ennyire nem érzi az ellenmondást
2018. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem azt mondták hogy az arcomról sugárzik hogy utálok élni és hogy biztos bunkó lehetek az emberekkel. Pedig szeretek élni nagyon is és kedves vagyok az emberekkel csak zárkózottab típus. Nagyon rühellem ezt az emberekben hogy szart sem tudtak a másikról, mégis véleményt tudak nyilvánítani úgy egy emberről hogy nem ismerik és ők ebben biztosak is hogy az illető olyan amit a kisugárzása mond el, pedig sokszor ez tévedés.
2018. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5: Te vagy a beszűkült. A fél világot bejártam, és az emberek kb. mindenhol ugyanolyanok. Mindenhol vannak normálisak és kevésbé normálisak is.

A fb, a net melegágya az ilyen szekálásoknak.

De nem magyar jellemző.

A bullying sem Magyarországról indult. Mi még azt sem tudtuk, hogy mi, amikor már USA-ban, UK-ban rég probléma volt.

2018. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!