Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Infantilis fiúcskának mennyi...

Infantilis fiúcskának mennyi esélye van vajon párt találni? LÁNYT! 24f

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 00:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát pedig én nem fogkm magam megtagadni és holmi megfelelési kényszer miatt megfosztani magam a jótól. szal mehettek a búsba. remélem lesz olyan lány aki szeret ígyis. :) Én nagyon tudok szeretni am, Csupaszív gondos bocs vok ;P
2018. júl. 1. 18:30
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Minek írod ki a kérdést, ha utána az összes válaszolót kb elküldöd az anyjába? Buksi simit akartál és igazolást arról, hogy nem vagy retardált? Hát azt itt nem fogod megkapni, legalábbis én biztos nem fogok hazudni azért, hogy ne törjön össze a kis lelked. 24 évesen azért már nem egy öt éves szintjén kéne tartani. Szerinted melyik nő fogja elnézni, ahogy a pasija az autós szőnyegen tologatja a matchboxot vagy, hogy éppen equestriában kalandozik a műanyag lovacskáival? Szerinted egy nő arra vágyik, hogy nevelni kelljen a férjét azért, mert anyád ennyire elcseszett? Elmondom, hogy a legtöbb nő undorodik az ilyesmitől, méghozzá teljesen jogosan.
2018. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Elmondom, hogy nem érdekel hogy szted undorodik és azok a libák sem érdekelnek! Mert vannak olyan lányok mint én és nem is akarok mást, csakis olyat mint én, mármint aki szintén infantilis kicsit. Az a jó ha együtt "tologatjuk" a matchboxokat ;) hidd el nem kell semmiféle ilyen hülye liba aki elveszi a pénzem meg ilyenek. És te se kellesz mert sztem még buta is vagy! már bocsi de akkor énis őszinte leszek, buta és rosszindulatu vagy és ez árad belőled! Szal szia, hagyjuk inkább mert jelenletelek!
2018. júl. 1. 19:08
 14/18 A kérdező kommentje:
jah, és nem 5 éves szinten vok.
2018. júl. 1. 19:08
 15/18 anonim ***** válasza:
19%

"elveszi a pénzem meg ilyenek"

Á, tényleg nem öt éves szinten vagy, hanem inkább három.

Amúgymeg megjegyzem, hogy a viselkedésed, meg a "fiúcska" szó, meg az egész sz_r amit idehánytál az nem a "kicsit infantilis", hanem a kóros elmeállapot szintje. Hazudhatsz nekem, hazudhatsz a többieknek, hazudhatsz még magadnak is, de igazából te is tudod, hogy egy nőnek sem kell egy ilyen degenerált (először férfit akartam írni, de nem alacsonyítom le a nememet azzal, hogy egy magadfajtát így nevezek). Szóval jó homokozást a hátralévő éveidben :)

2018. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez a kérdés az êkes bizonyítéka annak, hogy te is nagyon jól tudod, hogy egyedül fogod leélni a nyomorult kis életedet
2018. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A válaszaid miatt kezd a kérdés egyre jobban átmenni paródia kategóriába, nagyon remélem, hogy te magad sem gondoltad ezt az egészet!
2018. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Chris chan reinkarnalodott. Ha nem tudod ki az, nezz utana. Meglatod o milyen jol jart a baratnos kuldetesevel.
2018. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!