Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem úgy hogy általáb...

Csak én érzem úgy hogy általában a nők sokkal materiálisabbak mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, semmiféle bántási szándék nincs mögötte. Nem feltétlen negatívum hogy valaki mennyire materiális. Csak annak ellenére hogy egész életünkben azt sújkolják belénk hogy a nők a spirituális lények, a férfiak a materiálisok, én ezt pont fordítva tapasztalom. Persze mindenhol vannak kivételek. Teljesen mindegy mit állapít meg az ember mindenkinek vagy egy olyan ismerőse akire pont nem igaz. De többségről attól még beszélhetünk.

Nektek mi a véleményetek vagy tapasztalataitok?

Mindegy mit írtok, mindegy hogy egyetértetek velem vagy nem, amíg nem trollkodó válaszokat kapok addig mindenkit felfele pontozok.


2018. júl. 1. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

A háztartásban a nők szokták kezelni a családi kasszát, ők adják fel a csekkeket ahogy mondani szokás mivel ma már inkább a folyószámla a gyakoribb, ők vásárolnak be. Ezért jó érzék szokott kialakulni náluk az anyagiakhoz.

Plusz például a munkahelyeken a nők hátrányban vannak, persze nem hivatalosan. Ezért jobban tudják hogy a pénzt nehéz megkeresni. De nem nehéz okosan kezelni, jól beosztani és ésszel szaporítani vagy megtakarítani azt.

2018. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Én kételkedem ebben. A babonák, horoszkópok, feng shui, jósnőhöz járás,szerelmi kötések, stb. több nőt érint biztos.
2018. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Igen a nők.

Ők tudják elszórni a pénzt fodrászra, műkörmösre , most ilyen cipő , most olyan divatos kiskutya szar.

2018. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem függ a nemtől, az hogy ki mennyire anyagias. Inkább abban van különbség, hogy melyik nem mire költ szívesebben. A nők sokat áldoznak ruhára, sminkre, fodraszra és a többi, de a férfiak sok esetben meg többet költenek elektronikai kütyükre, autóra, vagy épp egy nőre.

Ennek ellenére vannak kivételek, vannak nők/férfiak akiknek nincs igényük az ilyen jellegű pénzköltésre.

Szóval ezt nem lehet általánosítani.

2018. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

A te fogalmaid szerint ezek (materiális vs. spirituális gondolkodás) mit takarnak?

Én így első hallásra azt mondanám, hogy az emberek jelentős többsége "materiális", nemtől teljesen függetlenül.

2018. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mater, mother, anya -- materia, matter, anyag

ezek egy tőről fakadó szavak

jól érzed, a nők materiálisak

2018. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Én is ezt látom. Fura, de a nemekkel kapcsolatban általában én is mást veszek észre, mint amit próbálnak belénk sulykolni.
2018. júl. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem tévedsz. Én férfiként pl elég materiális vagyok.
2018. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!