Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, ha így érzek?

Mit tehetnék, ha így érzek?

Figyelt kérdés

Általában annyira szomorú vagyok és ez meghatározza az egésznapos hangulatomat. Vannak barátaim akik szeretnek és én is őket, sok időt töltünk együtt. A családommal is minden rendben, csak őket kikészítem ezzel az állandó szomorúsággal és a sok sírássál. Nem rég érettségiztem és megyek tovább tanulni. Most van munkám is. Beszélgetek fiúkkal is, de még nem volt egy kapcsolatom sem. Nincsen sok önbizalmam, nem tudom hogy szép e vagyok, én nem tartom magam annak, de akivel beszélek az igen és nem érti, hogy miért mondom, hogy én nem vagyok szép.

Van hogy jó kedvem van aztán egyszercsak rám jön a sírás és teljesen szomorú leszek és értelmetlennek tartom az életemet.


Van még rajtam kívül olyan aki így érez? Mit tehetnék?


18/L


2018. júl. 2. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szoktak lenni hangulatváltozásaim, különösebb ok nélkül, és én is most fogom kezdeni az egyetemet. Talán a környezetváltozás (bár nem tudom, hogy te is más városba mész-e), új emberek megismerése jót tesz majd mindkettőnknek. :)
2018. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szépséged megítélésében segíthetek ha gondolod. :)
2018. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!