Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam neki hogy miket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam neki hogy miket érzek iránta, de már van barátja. Legjobb esetben mit tehetnék? (Nem akarom feladni. )

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg hogy nem túl régen vallottam szerelmet egy lánynak akibe már évek óta szerelmes vagyok. Tényleg nagyon szeretem, de azt mondta hogy már van barátja. Legjobb esetben mit tehetnék, hogy az enyém legyen? (Az elfelejtes nem lehetőség) 13/f és 13/l

2018. jan. 27. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
13 évesen már van barátja, az igen. Nektek ilyenkor már aludni kéne amúgy, elég későre jár. Az elfelejtés meg abszolút lehetőség, amint jön egy másik csaj egy életre elfelejted.
2018. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Hívd randira (igen, a pasija mellett is nyugodtan elmehet randira, mert még fiatal, és ez a pasija nem az utolsó neki). És de, 13 éves kis fikagombócok vagytok, szóval opció az "elfelejtés". :D Mondok jobbat: bármely korban opció az "elfelejtés". Mondok még jobbat: ha a mai eszemmel volnék általános iskolás, vagy gimis, akkor mostanra valamelyik neves tudományos intézetben dolgoznék tudósként az Egyesült Államokban... Én elbaltáztam egy idióta pasira a fiatal koromat. Szóval ne nyavalyogj egy kis fruska miatt, hanem alapozd meg a jövődet.
2018. jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!