Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire elítelendő az,...

Mennyire elítelendő az, hogyha egy fiatal nő (25 körüli) negyedévente feltesz a facebookra egy olyan képet, amin a nagy, kirakott mellei a legfeltünőbbek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
úram isten a pokolba fogsz égni.
2018. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Ez egyéni, nekem például nem fáj, akár aktokat is tehet ki, joga van hozzá, ha valami prűdebb szabályt nem szeg meg.


Max. arra gondolok, hogy remélhetőleg nem pl. frissdiplomás mérnöktanár, aki állást keres, mert ott rosszul veheti ki magát, bármennyire is természetes, hogy testünk van (amit persze nem muszáj közszemlére bocsátanunk, sokunknak ez jól megy). Sokan elfelejtik, hogy bárki láthatja a képeiket, nemcsak laza barátok...

2018. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel, hogy ki mit tesz fel a fészbukra.
2018. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
a strandon mindig látni nagy dudákat! akkor őket is el kell ítélni? :D
2018. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem szimpatikus, de kit érdekel. Azzal nincs bajom, hogy valaki kitesz ilyen képet, meg szeret felvenni dekoltázsos felsőt, de miért kellene az összes képe feltűnően önmutogatásról szóljon?

Lehet sok pasi idealizálni fog emiatt:D de azon se lepődj meg, ha mások olcsónak tartanak.

2018. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ki mondta azt, hogy minden kép. Negyedévente 1 ilyen képeől van szó
2018. júl. 2. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem totál mindegy, mindenki azt tesz ki amit akar, engem speciel jobban zavar mikor valaki naponta felteszi, hogy a gyereke épp mit csinal aznap, sőt átlagban ezt naponta többször fényképekkel dokumentéálva.
2018. júl. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!