Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kislány koromban megsértettem...

Kislány koromban megsértettem valakit és most bűntudatom van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. 8-9 éves lehettem, a bátyámmal utaztam metróval és az egyik megállóban felszállt egy nagyon fiatal, kb. 13-14 éves anorexiás lány én meg annyira megijedtem tőle, hogy felsikoltottam, hogy ”Áá, egy csontváz!”. A bátyám utána elmagyarázta, hogy ő most beteg és mondta, hogy menjek oda és kérjek tőle bocsánatot. Oda is mentem hozzá, bocsánatot is kértem tőle, úgyhogy ezzel nincs gond. Viszont pár napja eszembe jutott ez és most bűntudatom van emiatt. Szerintetek feleslegesen? Hisz végülis csak megijedtem hírtelen és bocsánatot is kértem tőle. :(

2018. jún. 24. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. Kisgyerek voltál nem voltál tisztában a helyzettel. A gyerekek őszinték. Bocsánatot kértél. Ennyi. Most hogy idősebb vagy eszedbe jutott és rossz vissza gondolni erre.. Ez érthető. De ne ostorozd magadat.
2018. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8-9 éves gyerek voltál, ráadásul bocsánatot is kértel. Semmi értelme ezen rágódnod.
2018. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy dicséretnek vette, vagy motiválta a gyógyulásban... de úgyis mindegy már.
2018. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
n
2018. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
n/19
2018. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom régebbi kérdés, de a bátyád igazán jó példát mutatott Neked :)

16/L

2019. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!