Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyanok? . (lányok)

Vannak még olyanok? . (lányok)

Figyelt kérdés
Akik nem egy ócska filtetes szelfit állítanak be Facebookon profipkepnek és raknak ki alá bibliai idézeteket ezzel ellentmondva az ő igazi énjükkel? Vannak olyan lányok akik esetleg nőiesnek, értelmesek, színházba járnak, könyvtárba jarnak, nem fenékkilógatós adidas gatyában vannak? Akik nem cigiznek és nem piálnak, hanem komolyzenét hallgatnak? 17/F

2018. jún. 26. 07:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%

2018ban ki az az idióta aki még könyvtárba jár?

Videokazettát is szoktál kölcsönözni?

2018. jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A könyvnek van egy hangulata. Az illata, az hogy fogod, konyitod... Ha lesz digitális kaja, megeszed azt? Nem, mert az igazi kaja FINOM, élvezet. Nyilván nem buta emberek számára vannak a könyvtárak, hanem azoknak, akiknek igényük van rá.
2018. jún. 26. 07:58
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 3 hónappal ezelőtt lett fb-om, előtte semmilyen közösségi oldalon nem vagyok fent. Ezt is csak az egyetem miatt csináltam, hogy könnyebb legyen ősztől. A profilképem egy esküvőn készült kép, én voltam az egyik koszorúslány, szóval tök átlagos kép. A borítóképem meg egy természeti kép, semmi extra.


Értelmesnek tartom magam, mert szeretem a hosszú, tartalmas beszélgetéseket, bármiről szívesen meghallgatom a másikat és én is szeretem kifejteni a véleményemet bizonyos témákban. Az olvasás a hobbim, szinte csak ez kapcsol ki és köt le. Könyvtárba nem szoktam járni, inkább könyvesboltba. A színházakat is szeretem, mindig feltölt egy-egy jó előadás, csak nem igazán szeretek kimozdulni, meg nem mindig találok olyan előadást, ami érdekel. De ettől függetlenül szerintem a színház egy nagyszerű élmény.


Utálom mutogatni magam, annak ellenére, hogy vékony és magas vagyok. Soha nem villantok semmit, mindig olyan ruha van rajtam, ami az alkalomhoz illik, vagy ami kényelmes. Más véleménye és a "trend" követése meg nem érdekel.


Soha nem cigiztem és nem is fogom kipróbálni, rosszul vagyok tőle. Piát csak csokilikőrt szoktam és női sört. Meg ha alkalom van, pezsgővel koccintunk, de ez is nagyon ritkán van. Amúgy undorodom a piától, nem bírom azokat, akik csak a piától tudják jól érezni magukat, ezért kerülöm a bulikat is.


A komolyzene engem idegesít, bevallom őszintén. De színházban láttam már operettet és az úgy tetszett. Zenéket egyébként hallgatok, bár szerintem ez nem felel meg a közízlésnek. Semmi rap vagy tuc-tuc.


L/20

2018. jún. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
74%

Szia

Vannak. Nem hiszed el de igen. Csak nem veszed észre őket. Tudod miért? Azért, mert emberek közé a mai divat szerint mennek. Márpedig te nem velük laksz, és nem látod a valódi énjüket.

Múltkor mentem a városba egy barátnőmmel. Egy sima pólót viseltem virág mintával, és egy rövidnadrágot ami majdnem a térdemig leért. Azt mondta k*rvásan nézek ki. És rajta volt olyan fenékkilógatós nadrág. Mondom jólvan :D

Vannak akik szeretik a színházat és a komolyzenét. Én például pont nem, én viszont imádok fellépésekre járni, társastánc és társai. Zenéből pedig meg tudok bolondulni egy jó Michael Jacksonért, de ugyanígy egy klasszikus AC/DC-ért is. A mai menő zenéknek a felét sem ismerem de amit igen, azt is úgy tanították meg nekem.

Ha rajtam múlna, afrogöndör hajjal és trapézgatyában járnék, mert nekem ez tetszik. De nem teszem mert kiközösítenek emiatt, inkább a mai divathoz öltözök.

Egy két szelfim van magamról, de csak magamnak. Hisz nincs facem, se snapchatem vagy mim. Nem azért mert nem engedik. Hanem mert nincs rá szükségem.


De sétálok a városban, ugyanolyan vagyok kinézetre mint akiket te fent jellemeztél, olyan mai tini. Saját szüleim nem gondolták volna rólam hogy miket szeretek.


Szóval én azt mondom ne add fel a reményt, de nagyon fontos ha egy lánnyal ismerkedsz akkor csak ketten legyetek mert akkor ismered meg a legjobban, a legemberibb oldalát.


L

2018. jún. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

#4-es vagyok.


A cigizés és efféle dolgok sosem érdekeltek, de nem egy barátom csinálja. Ők viszont megkérdik, hogy nem baj-e. Ha azt mondom hogy baj akkor nem gyújtanak rá. Ilyenkor az a társaság arrébb megy hogy ne legyünk füstösek. Szóval a cigis bandában is vannak még olyanok akik nem parasztok. Engem a piálás sem vonz, csak a sör ízét szeretem mást nem nagyon úgyhogy ez a veszély sem fenyeget.


A könyvekkel nálam az a helyzet hogy nem megy. Egyszerűen nem bírok könyvet olvasni. Nem egyszer neki futottam, de nem ment és nem azért mert nem rudok olvasni. :D Egyszerűen nem köt le. Valószínűleg nem találtam meg a megfelelő témájú könyvet. Sokat jarok könyvesboltba nézelődni, hátha akad valami. Eddig nem nagyon jártam sikerrel.

L

2018. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%

ajajj..


kibírom-e, hogy nem kap privit a hármas?

ki kéne bírni mert nem ismerkedünk online..

2018. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok


Van párom, szóval köszi, nem kérek privátot.

2018. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól még lehet valaki hívő, hogy filtert rak a szelfijére.


,,Vannak olyan lányok akik esetleg nőiesnek, értelmesek, színházba járnak, könyvtárba jarnak, nem fenékkilógatós adidas gatyában vannak?"

Vannak. Mondjuk ne a plázában keresd őket, hanem tudod.. könyvtárban, színházban.

Az, hogy milyen ruhában van valaki, nem a te dolgod. Mindenki azt vesz fel ami tetszik neki. Ha egy általad leírt, értelmes csaj felvesz egy ,,fenékkilógatós adidas gatyát" akkor már egyből veszít az értelmi szintjéből? Mert szerintem nem.


,,Akik nem cigiznek és nem piálnak, hanem komolyzenét hallgatnak?"

Képzeld, a fiatalok 95%-a nem cigizik. Sokan nem piálnak a te korosztályodból.


,,nem piálnak, hanem komolyzenét hallgatnak"

Aha, szóval ez a két véglet van. Vagy piálsz, vagy komolyzenét hallgatsz? MI van, ha valaki nem piál de nem szereti a komolyzenét, vagy valaki havonta iszik egy sört vagy bort, és oda van a komolyzenéért?


A fiatalok között egyre kevesebben hallgatnak komolyzenét. De ha te ilyen barátnőt szeretnél, aki a "komolyzenét preferálja, nem iszik semmi alkoholt, nőiesnek, értelmesek, színházba járnak, könyvtárba járnak, nem fenékkilógatós adidas gatyában vannak", akkor

ajánlok neked egy könyvtárat, zeneiskolát, könyvklubbot, színházat, ahol tudsz majd ismerkedni.


Amúgy ne haragudj, de megkérhetlek, hogy írd le magad és a stílusod? Ha már így szidod a lányok egy részét, kíváncsi vagyok rád

2018. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
nem is kaptál..pont ezért :)
2018. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a 90-es években voltam tini, de már akkor is nagyon ment ez az "engem nem ért meg senki, mert rajtam kívül itt mindenki egy tucatember, aki piál meg minden".
2018. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!